GROMDA

GROMDA 13. Sieniaw nokautuje Cygana! Awansuje do półfinału turnieju

Za nami pojedynek turniejowy gali GROMDA 13, na którą czekali kibice z całej Polski! Podczas hitowego wydarzenia poznamy pierwszego mistrza organizacji.

Największa federacja walk na gołe pięści w kraju przygotowała naprawdę mocną rozpiskę. Do akcji powrócili tacy zawodnicy jak „Goat”, „Capo” czy ulubieniec kibiców „Łazar”. Jak zawsze na karcie walk znalazły się zarówno superfighty, jak i turniej.

Ponownie 8-zawodników bierze udział w krwawych zawodach GROMDY. Do turnieju zgłosili się nie tylko Polacy, ale również wojownicy z zagranicy, w tym m.in. „Basque” z Hiszpanii.

Fani jednak czekają przede wszystkim na starcie o tytuł mistrza. W walce wieczoru zobaczymy pojedynek Mateusza Kubiszyna z Bartłomiejem Domalikiem. Dwóch niepokonanych bijoków zmierzy się o pas GROMDY.

-> Oglądaj GROMDA 13 NA ŻYWO!

RELACJA

RUNDA 1

Sieniaw szybko ruszył z mocną serią lewy prosty-prawy. Cygan szuka obszernego prawego, ale Artur znakomicie go unika. Kadecki szuka tego jednego ciosu, Sieńko z kolei kapitalnie trafia serią na gardę i korpus! Rywal dużo się rusza, sięga lewym, ale ustrzelił go na odejściu Sieniaw.

Sprawdź!  Mocna reakcja Denisa Załęckiego na nagranie Don Diego! "Mam poważne wątpliwości do tego jak działa twój mózg"

RUNDA 2

Cygan znów “tańczy” po ringu. Skraca dystans, ale ustrzelił go Sieniaw! Sędzia odlicza, ale Kadecki wraca do gry. Sieńko wyczekuje rywala, by dokończyć dzieła zniszczenia… I trafia prosto w twarz lewym! Poleciał na deski Cygan, który przegrywa przez TKO!

Oficjalny wynik: Artu “Sieniaw” Sieńko wygrywa przez TKO w 2. rundzie!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.