GROMDA

Gorilla znokautowany! Potężny Słomka wygrywa na GROMDA 17 [WIDEO]

W jednym z superfightów glai GROMDA 17 doszło do pojedynku Dawida z Goliatem. Paweł „Gorilla” Werszynin zmierzył się z Jakubem „Słomką” Słomką.

Walką wieczoru dzisiejszej gali GROMDA będzie pojedynek o pas mistrzowski. Mateusz „Don Diego” Kubiszyn zmierzy się w nim z Bartłomiejem „Balboą” Domalikiem. Przed nimi zaś doszło odbył się turniej i liczne superfighty, w których mogliśmy zobaczyć potencjalnych kolejnych pretendentów do tytułu.

W jednym z nich doszło do potyczki niepokonanych bijoków. „Gorilla” trzykrotnie występował w ringu GROMDY i za każdym razem kończył z ręką w górze. Jego rywalem był „Słomka”, który stoczył o jedną walkę więcej. Co więcej, zawodnik z gór zwyciężył w turnieju na gali GROMDA 13.

GROMDA 17: Gorilla vs Słomka

RUNDA 1

Słomka stopował wszelkie zapędy Gorilli lewym prostym. Werszynin sięgnął obszernym prawym, ale oponent skutecznie go przeczekał. Gorilla spróbował urwać głowę, Słomka świetnie obijał go krótkimi hakami.

RUNDA 2

Gorilla agresywnie ruszył z atakami z doskoku. Słomka sam nie spieszył się z atakami, korzystał z przewagi warunków fizycznych i polował na prawy krzyżowy. Trafił jeszcze lewym prostym.

Sprawdź!  Parobiec pewny wygranej Popka na GROMDZIE: "To on będzie niedźwiedziem, a rywal..." [WIDEO]

RUNDA 3

Słomka wyjątkowo zaczął od długich ciosów, Gorilla szukał uderzeń na tułów. Szybszy Werszynin szukał swoich szans, ale brakowało mu centymetrów. Wreszcie wystrzelił i sięgnął lewym cepem. Słomka zaczął reagować na przyruchy Pawła.

RUNDA 4

Słomka zaczął rundę od lewych, Gorilla próbował zbliżyć się do górala. Nie trafił Słomka, Gorilla rozpuścił ręce! Sporo ciosów sięgnęło głowy Jakuba Słomki. Półdystans to w tej walce kraina Werszynina, ale sędzia przerwał walkę po klinczu.

RUNDA 5

Ruchliwy Gorilla krążył i kąsał prawym prostym na korpus. Słomka szukał lewego prostego, ale nie sięgał Werszynina. Paweł szukał obszernego lewego urywającego głowę. Słomka sięgnął prawym podbródkowym, zaraz Gorilla doskoczył z szaleńczym atakiem. Słomka zaczął przejmować inicjatywę po 4. minutach, ale nie przełożyło się to na żaden nokdaun.

Gorilla trafił w półdystansie, ale przeciwnik go odepchnął. Słomka sięgnął prawym, ale to lewy jest jego najczęstszym uderzeniem w tej walce. Jakub zaczął dobrze pracować prawym i trafił podbródkowym, po którym Gorilla padł na kolano. Gorilla rzucił się z atakiem, ale coraz większe zmęczenie go dopadło. Kolejny nokdaun na korzyść Słomki, który pokonał Werszynina!

Sprawdź!  Denis Załęcki i Krystian „Tyson” Kuźma zawalczą 2vs2? Chcą zmierzyć się z Vasylem i "Don Diego"!

Wynik walki: Jakub Słomka wygrał przez KO w 5. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.