GROMDA

VASYL wraca do gry! Halych po rocznej przerwie wystąpi na GROMDA 14

Na ten powrót czekało wielu kibiców walk na gołe pięści. Na GROMDA 14 kolejny bój stoczy Vasyl Halych!

-> PPV GROMDA 14 kupisz tutaj!

Kolejna gala walk na gołe pięści odbędzie się już 8 września w Pionkach i wszyscy spodziewają się ciężkich nokautów. Tego wieczoru nie zabraknie znanych już z GROMDY, jak „REKSIO”, „SAVAGE” czy „TAEDDY”. Zadebiutują też nowi bijocy, którzy sprawdzą swoje siły w charakterystycznym ringu.

Po blisko rocznej przerwie i porażce z „Don Diego” kolejną walkę stoczy jeden z czołowych zawodników organizacji. na GROMDA 14 do akcji powróci Vasyl Halych! 30-letni Ukrainiec ma na swoim koncie zwycięstwo w turnieju na GROMDA 3, gdzie pokonał chociażby Denisa Załęckiego i wygraną w finale nad Tomaszem „Zadymą” Gromadzkim.

Samotny wilk głodny zemsty. VASYL wraca do gry! Po złamaniu szczęki ziółkowi, ubiciu bad boya, krwawej zadymie, niesamowitym i wyrównanym starciu z DON DIEGO. Oldschoolowy łamacz kości, hardy uliczny rozrabiaka i znany z ciętej riposty śmieszek. Czas przypomnieć się… miejskiej dżungli – czytamy w zapowiedzi GROMDY.

Sprawdź!  Doświadczony Rambo zasila szeregi GROMDY! Walczył w KOTS i WOTORE!

Transmisja z wydarzenia odbędzie się 8 września wyłącznie w systemie PPV na GROMDA.tv.

Limitowana pula biletów dostępna na eBilet.pl.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.