GROMDA

Hiru wygrywa turniej GROMDA 17! Nokautuje w czwartej rundzie [WIDEO]

Poznaliśmy pierwszego zwycięzcę turnieju do 80 kg na gali GROMDA 17.

Kibice od dawna prosili o zorganizowanie zawodów dla lżejszych zawodników. Dotychczas w zawodach udział brali fighterzy ważący grubo ponad 100 kg. Mariusz Grabowski wykonał ukłon w stronę fanów oraz bijoków i na gali GROMDA 17 poznaliśmy pierwszego zwycięzcę turnieju do 80 kg.

GROMDA 17: Finał turnieju. CYCUŚ vs. HIRU

RUNDA 1

Hiru szukał cepów po nachyleniu, Cycuś próbował obić rywala szybkimi ciosami. Hiru bił dużo mocniej, ale przeciwnik sięgał go błyskawicznymi ciosami. Hiru bije haki na gardę, Cycuś zebrał wszystko na ręce.

RUNDA 2

Hiru bije proste na dół, Cycuś szuka jabów na głowę. Hir zamykał rywala na linach, ale ruchliwy przeciwnik dobrze się bronił. Hiru nie znajdował sposobu na uchylającego się w defensywie Cycusia. W końcu oberwał mocnym ciosem i Hiru zyskał przewagę.

RUNDA 3

Cycuś trafił prostym na głowę, ale Hiru zaraz odpowiedział mu serią power punchy. Cycuś szukał kontry, ale już zwolnił i przeciwnik wstrzelił się kilkukrotnie z cepami.

Sprawdź!  Zobacz, jak walczy rywal Popka! Wygrał krwawy pojedynek w KOTS [WIDEO]

RUNDA 4

Cycuś poszedł na wymianę, Hiru trafił go lewym hakiem. Hiru przepuszczał ataki Cycusia, który mimo zmęczenia był o wiele bardziej ruchliwym zawodnikiem. W końcu jednak miał dość, po serii ciosów przykląkł i już nie wrócił do walki!

Wynik walki: HIRU wygrał przez KO w 4. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.