GROMDA

(VIDEO) Mateusz „Don Diego” Kubiszyn szykuje się na ciężką wojnę!

Za nami oficjalna ceremonia losowa i ważenia przed GROMDA 10. Walką wieczoru tego krwawego piątku będzie pojedynek pomiędzy Vasylem Halychem i Mateuszem Kubiszynem!

Już 2 września w GROMDA Fight Club w Pionkach odbędzie się GROMDA 10. Raz jeszcze zobaczymy zmagania w turnieju o 100 tysięcy złotych, gdzie zobaczymy zarówno znanych Patryka „Glebę” Tołkaczewskiego i Piotra „Bubu” Ćwika, jak i nową krew w postaci Brada „Daltona” Watsona!

Podczas oficjalnej ceremonii losowania poznaliśmy także superfighty GROMDA 10 PPV. Zobaczymy tam dwóch zawodników z Wysp: Liama „Dangerous” Daviesa oraz Johna „Big Bad Johna” Fergusona. Zmierzą się oni z doświadczonymi bijokami, odpowiednio z Mateuszem „Niedźwiedziem” Kopeciem oraz Marcinem „Wasylem” Wasilewskim. Największe emocje czekają jednak w main evencie, w którym poznamy pierwszego finalistę turnieju zwycięzców GROMDY!

-> WYKUP PAY-PER-VIEW GROMDA 10

Mateusz „Don Diego” Kubiszyn szykuje się na ciężką wojnę!

W półfinale tych zawodów spotkają się Mateusz Kubiszyn oraz Vasyl Halych. Zawodników różni niespełna 2 kilogramy, a na spotkaniu twarzą w twarz zawrzało! Ukraiński bijok spróbował przepchnąć głową niepokonanego w walkach na gołe pięści Polaka.

Sprawdź!  (VIDEO) "Małpa" wygrywa w pierwszej rundzie! Kontuzjowany "Góral" wyniesiony na noszach!

„Don Diego” nie przejmuje się jednak ani rywalem, ani tym, co Patryk Tołkaczewski mówił o Kubiszynie. Popularny „Gleba” stwierdził ostatnio, że jest on papierowym mistrzem.

– Damskie się nie liczą, nie gadam – odpowiedział krótko „Popkowi”.

Mateusz Kubiszyn nie liczy też na szybkie KO w tym pojedynku. Polski fighter zdaje się szanować umiejętności ukraińskiego oponenta i zapowiada długie starcie:

– Pięć rund, ciężkich.

Gdzie oglądać GROMDA 10?

GROMDA 10 odbędzie się w Pionkach. Liczba biletów jest mocno ograniczona. Transmisja odbędzie się w systemie PPV i dostępna jest już od 29,99 zł! Gala rozpocznie się w piątek, 2 września o godzinie 20:00.

Aby wykupić dostęp PPV GROMDA 10 wystarczy kliknąć tutaj. Następnie należy się zalogować/zarejestrować i wybrać interesujący nas pakiet.

-> OGLĄDAJ NA ŻYWO GROMDA 10!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.