KSW

Gołota wytypował walkę legend! Zaskakujące słowa legendy boksu

Tylko kilka dni dzieli nas od gali XTB KSW Epic, gdzie dojdzie do walki Mameda Khalidova z Tomaszem Adamkiem. Pojedynek ten wytypował też Andrzej Gołota.

Starcie legend polskich sportów walki odbędzie się w gliwickiej PreZero Arenie. Panowie spotkają się w okrągłej klatce KSW, co będzie debiutem Adamka w takiej arenie, na zasadach boksu – co z kolei będzie pierwszą walką Mameda w tej formule.

Biorąc pod uwagę mistrzowskie doświadczenie „Górala” zebrane w ringu, większość ekspertów i kibiców typuje jego zwycięstwo. Tomasza Adamka jako wygranego wskazuje większość bokserskiego świata… choć nie wszyscy.

Oglądaj Adamek – Khalidov w PPV! Odbierz kod

Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na starcie Adamka z Khalidovem. W kilka minut możesz odebrać jeden ze 150. kodów PPV! Jak otrzymać darmowy kod PPV na galę KSW Epic? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 25 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW EPIC za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod PPV otrzymasz SMS-em lub na adres email.
Sprawdź!  KSW 81. Tomasz Sarara gigantycznym faworytem! Bukmacherzy nie dają szans Zimmermanowi

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW Epic na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKUIlość darmowych kodów jest ograniczona i wynosi tylko 150 sztuk. Kto pierwszy, ten lepszy!

Gołota wskazał zwycięzcę walki legend!

Mameda Khalidova jako zwycięzcę walki wieczoru gali XTB KSW Epic wskazywał już chociażby Artur Szpilka. Głos zabrał też inny legendarny pięściarz, na którego walki w Ameryce wstawało tysiące Polaków.

Jeden z kibiców zapytał na Instagramie żony Andrzeja Gołoty, jak jej życiowy partner widzi starcie „Górala” z Khalidovem?

Andrzej twierdzi, że Adamek sobie nie poradzi – szybko odpisała małżonka „Andrew”.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.