KSW

Głowacki radzi Adamkowi: „Ma plamę do zmycia” [WIDEO]

Zdaniem Krzysztofa Głowackiego Tomasz Adamek nie może być zadowolony ze swojego występu przeciwko Mamedowi Khalidovowi. Były pięściarz uważa, że „Góral” powinien dążyć do rewanżu.

Do starcia legend polskiego boksu i MMA doszło w walce wieczoru KSW Epic. „Góral” powrócił do akcji po ponad pięcioletniej przerwie, co było widać w pierwszych rundach. Mamed Khalidov w swoim stylu dużo się ruszał i bił z różnych kątów.

Były mistrz KSW przeważał, co było widać po kartach punktowych. Trzecią rundę jednak zakończył z ogromnym grymasem bólu, a kontuzja uniemożliwiła mu kontynuowanie pojedynku. Dzięki temu Tomasz Adamek wygrał przez TKO.

Głowacki: „Adamek powinien dążyć do rewanżu”

Krzysztof Głowacki był gościem Michała Tuszyńskiego w Programie o boksie na Fansportu TV. Zapytany o to, jakie ma spojrzenie na walkę wieczoru KSW Epic, były pięściarz przyznał, że Tomasz Adamek nie powinien być zadowolony z takiej wygranej. Zdaniem „Główki” „Góral” powinien dążyć do jak najszybszego rewanżu:

Ciężko, ciężko. Później Tomek się cieszył, że wygrał. Ja bym się nie cieszył, prawda? To jednak Mamed sam przegrał przez kontuzję, to on prowadził walkę. Jedno, co bym robił na miejscu Tomka, to jak najszybszy rewanż. Nie brałbym innych walk, tylko skupiłbym się na rewanżu, by zmyć tę plamę taką… Ale to ich sprawa.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.