UFC

Glover Teixeira: „Nawet moi przyjaciele przestali we mnie wierzyć.”

Jan Błachowicz wraca do oktagonu! Polski mistrz dywizji półciężkiej wystąpi w walce wieczoru UFC 267, gdzie będzie bronił tytułu przeciwko Brazylijczykowi, Gloverowi Teixeirze.

Jan Błachowicz vs. Glover Teixeira w walce wieczoru UFC 267

42-letni Glover Teixeira po raz kolejny w karierze stanie przed szansą zdobyciu pasa mistrzowskiego kategorii półciężkiej. Brazylijczyk w 2014 roku przegrał jednogłośną decyzją z wieloletnim championem, Jonem Jonesem. Zawakowany tytuł przejął Jan Błachowicz i to z Polakiem zmierzy się Glover.

„Cieszyński Książę” i Brazylijczyk są jednymi z najbardziej doświadczonych zawodników w dywizji. Polak zapowiadał, że na UFC 267 pokażą młodym, jak się walczy. Teixeira godził się z naszym rodakiem zapowiadając też, że na pewno go sprowadzi.

Glover Teixeira: „Stracili we mnie wiarę.”

Brazylijczyk w tym tygodniu miał urodziny, a Jan Błachowicz wraz z fanami odśpiewał mu po angielsku „Sto lat”. Wiek jest jednak tylko liczbą i Brazylijczyk w rozmowie z RT powiedział, że wie, że to dzięki swojemu samozaparciu wrócił na szczyt kategorii półciężkiej.

Nigdy się nie poddam. Nigdy nie przestanę walczyć. Będę się bić, aż mnie będą musieli mnie stamtąd wynieść, martwego, albo wygranego. Jak w codziennym życiu, to wszystko to „mental”. W przeszłości, gdy przegrywałem pojedynki – jak ten z Gustafssonem – wszyscy zwalali to na wiek. Nawet moi znajomi się tak zachowywali. „Nie wydaje mi się, żebyś miał wrócić do czuba pretendentów.” To ich opinia, prawda? Nie moja. Jestem ponad tym, wierzę w siebie i będę wierzył. Wierzę i będę wierzył, że mogę to zrobić i właśnie to robię!

Co ciekawe, Jan Błachowicz zapowiadał, że znokautuje przeciwnika jednym ciosem!

Sprawdź!  UFC: Bryan Battle inkasuje kolejną wygraną! Kolejne poddanie w 2. rundzie [VIDEO]

Na gali w Abu Zabi zobaczymy łącznie walki trzech Polaków. W karcie wstępnej z Shamilem Gamzatovem w szranki stanie Michał Oleksiejczuk. W karcie głównej z rosyjskim weteranem Alexanderem Volkovem, który niedawno poległ z obecnym tymczasowym mistrzem wagi ciężkiej Cirylem Gane, zmierzy się Marcin Tybura.

Transmisja gali UFC 267 odbędzie się w sobotę, 30 października w godzinach popołudniowych! Początek już o 16:30 za darmo w STS TV z pełną kartą walk! Dodatkowo rejestrując się – tutaj – na start otrzymasz darmowe 29 zł do wykorzystania na dowolny zakład.

Plan transmisji

  • Karta wstępna rozpocznie się około 16:30
    – na karcie wstępnej walka Michała Oleksiejczuka z Shamilem Gamzatovem
  • Karta główna rozpocznie się około 20:00
    – na karcie głównej walka Marcina Tybury z Alexandrem Volkovem
    – pojedynek Jana Błachowicza z Teixeirą około 22:45

Oglądaj UFC 267 <

Wielka szansa przed Marcinem Tyburą! Zapowiedź walki z Alexandrem Volkovem na UFC 267

Gala na żywo będzie transmitowana w STS TV. Jeśli nie masz jeszcze konta, wystarczy się zarejestrować tutaj.

Źródło: RT

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.