UAE Warriors

[VIDEO] Sensacja! Daniel Skibiński przegrywa po 45 sekundach na UAE Warriors 24!

Do niebywałego zdarzenia doszło na UAE Warriors 24! Daniel Skibiński, który pozostawał niepokonany od 12 walk odniósł porażkę!

Daniel Skibiński po raz drugi w karierze wystąpił dla federacji UAE Warriors. Polski półśredni po raz pierwszy wystąpił na UAE Warriors 20, gdzie jego rywalem był Acoidan Duque. „Skiba” zwyciężył wówczas przez TKO w trzeciej rundzie pojedynku. Polak w ten sposób przedłużył swoją serię zwycięstw do 12. Większą część z nich zbudował walcząc dla polskiej organizacji Babilon MMA.

Niestety, dziś nie był szczęśliwy dzień Daniela Skibińskiego. Polak na UAE Warriors 24 mierzył się z „Czołgiem” z Azerbejdżanu, Tahirem Abdullaevem. „Skiba” nie miał wiele szczęścia i podczas próby sprowadzenia został znokautowany przez rywala:

Azer w ten sposób przedłużył swoją zwycięską serię do 4. Kontynuuje ją od pierwszej zawodowej porażki z 2018 roku. Niestety 31-letni Daniel Skibiński na bok będzie musiał odłożyć marzenia o UFC. Warto jednak podkreślić, że był to jego trzeci pojedynek w tym roku. Wcześniej „Skiba” oprócz wspomnianej gali UAE Warriors 20 stoczył bój także na EFM 1.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.