UFC

Błachowicz szczerze o utracie pasa: „To dało mi tylko większą motywację. Wiem, jak to jest być mistrzem i chcę pasa z powrotem”

Już w ten weekend do oktagonu powróci Jan Błachowicz, który zamierza odzyskać mistrzowski tytuł utracony w ostatnim pojedynku z Gloverem Teixeira.

„Cieszyński Książę” chce ponownie wejść na sam szczyt kategorii półciężkiej i w najbliższym pojedynku zmierzy się z Aleksandarem Rakiciem, który aktualnie zajmuje trzecie miejsce w rankingu top 15 dywizji. Zwycięzca tego starcia prawdopodobnie będzie kolejnym pretendentem.

Błachowicz o utracie pasa

Do sieci trafił materiał stworzony przez ESPN, który zapowiada nadchodzącą walkę. W nagraniu „Cieszyński Książę” opowiedział m.in. o tym, jak to jest stracić mistrzowski tytuł oraz wyjaśnił, że rozpoczął współpracę z psychologiem, aby nie doszło do sytuacji, jaka miała miejsce w starciu z Gloverem Teixeirą.

– Kiedy tracisz pas, to smakuje jak gówno. Nigdy nie próbowałem gówna, ale myślę, że tak smakuje. Ale to dało mi tylko większą motywację, ponieważ byłem tam, byłem mistrzem. Wiem, jakie to jest uczucie i chcę tego pasa z powrotem. Dla mnie to była zła walka. Nie powinna się w ogóle odbyć tego dnia. Byłem zły, byłem zdenerwowany, czułem same złe emocje.

Zacząłem myśleć, co poszło nie tak, dlaczego tak źle czułem się w oktagonie. Wierzę, że odnalazłem odpowiedź i udowodnię to następnym razem. Nie jestem osobą, która po porażce chowa się pod łóżkiem i płacze. Chcę znaleźć odpowiedź, co poszło nie tak. Jestem w takim momencie życia, że potrzebuję kogoś, kto przypomni mi dlaczego to wszystko robię. I od tego jest Daria, mój psycholog.

Gdzie oglądać walkę Jan Błachowicz vs Aleksandar Rakić?

Jak zawsze wydarzenia UFC można oglądać za pośrednictwem UFC Fight Pass, do której dostęp wynosi 9,99 euro/miesiąc. Cała gala będzie jednak dostępna w STS TV dla użytkowników STS.

Sprawdź!  Błachowicz vs Teixeira - typy i kursy bukmacherskie

Wystarczy zarejestrować się na stronie bukmachera TUTAJ, by móc oglądać UFC Fight Night za darmo już od karty wstępnej!

STS oferuje dodatkowe 100% od pierwszego depozytu do kwoty aż 300 złotych. Ponadto gracz będzie mógł postawić pierwszy zakład bez ryzyka do 100 złotych. Wystarczy zarejestrować się – tutaj – wpłacić pieniądze i obstawić kupon.

-> OGLĄDAJ UFC NA ŻYWO TUTAJ!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.