UFC

Glover Teixeira: „Wiedziałem, że Jan Błachowicz będzie mistrzem.”

UFC 267 już w najbliższy weekend 30 października. W walce wieczoru tytułu mistrza kategorii półciężkiej bronić będzie Jan Błachowicz. „Cieszyński Książę” zmierzy się z brazylijskim weteranem, Gloverem Teixeirą. Ten zdradził moment, w którym wiedział, że Polak zostanie mistrzem.

Glover Teixeira wiedział, że Jan Błachowicz zostanie mistrzem

Jan Błachowicz i Glover Teixeira spotkają się już w ten weekend na UFC 267. Pojedynek budzi niejednoznaczne emocje, bo… wiele osób nie chce być świadkiem porażki jednego z fighterów. Anthony Smith, czy Forrest Griffin odmawiali wręcz podania swoich typów dziennikarzom na tę walkę. Jan Błachowicz jest świadomym doświadczenia Brazylijczyka, a ten z kolei zdaje sobie sprawę z siły, jaką posiada Polak.

Na konferencji prasowej przed UFC 267 „Cieszyński Książę” wraz z fanami zaśpiewał „Sto lat”. Glover Teixeira z kolei w rozmowie z mediami zdradził, że wiedział, że Jan zostanie mistrzem w starciu z Dominickiem Reyesem:

Mówiłem moim przyjaciołom, że wygra tamto starcie. Powiedziałem im: „Jan pobije Reyesa.” Wszyscy gadali właśnie o nim, o Dominicku. Reyes już wtedy panoszył się jakby został mistrzem. Jan był skromny, cichy, zrelaksowany. Pamiętam, jak w rozmowie ze znajomym powiedziałem: „Hej, to on zostanie mistrzem!”

„Cieszyński Książę”, choć szanuje przeciwnika, nie bał się zapowiedzieć KO jednym ciosem na Brazylijczyku. Ten z kolei zapowiadał już sprowadzenie Błachowicza do parteru.

Sprawdź!  Wywiad z Janem Błachowiczem przed UFC 267 (VIDEO)

Transmisja gali UFC 267 odbędzie się w sobotę, 30 października w godzinach popołudniowych! Początek już o 16:30 za darmo w STS TV z pełną kartą walk! Dodatkowo rejestrując się – tutaj – na start otrzymasz darmowe 29 zł do wykorzystania na dowolny zakład.

Plan transmisji

  • Karta wstępna rozpocznie się około 16:30
    – na karcie wstępnej walka Michała Oleksiejczuka z Shamilem Gamzatovem
  • Karta główna rozpocznie się około 20:00
    – na karcie głównej walka Marcina Tybury z Alexandrem Volkovem
    – pojedynek Jana Błachowicza z Teixeirą około 22:45

Oglądaj UFC 267 <

Jan Błachowicz w gotowości przed UFC 267! Zapowiedź walki z niebezpiecznym Gloverem Teixeirą

Gala na żywo będzie transmitowana w STS TV. Jeśli nie masz jeszcze konta, wystarczy się zarejestrować tutaj.

Źródło: UFC YouTube

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.