KSW

Gleba osobiście odwiedził internetowego hejtera! Opublikował nagranie z jego ojcem! [WIDEO]

Patryk Tołkaczewski postanowić osobiście odwiedził internetowego hejtera, który w sieci wypisywał obraźliwe komentarze. Po wszystkim opublikował nagranie z jego ojcem.

Problem z tak zwanym „hejtem” jest w Polsce bardzo duży i dotyka także środowisko sportów walki. Zawodnicy bardzo często są obrażani po porażkach, kibice wysyłają ich na przedwczesne emerytury, życzą ciężkich nokautów czy nawet utraty zdrowia.

Kilka lat temu z hejterami postanowił walczyć Marcin Różalski. Jak wyznał, fani często podsyłali mu dane konkretnych osób, które obrażały go w sieci. Pewnego razu odwiedził nawet takiego człowieka osobiście – Jak zobaczyłem co to za koleś, to ręce mi opadły. Nie uwierzyłem w to, co widzę – wspominał.

Teraz jego śladami poszedł „Gleba”, czyli Patryk Tołkaczewski znany z walk na gołe pięści, który aktualnie bije się w organizacji KSW. Na swoich social mediach opublikował nagranie i przekazał, że przejechał blisko 250 kilometrów, aby spotkać się z hejterem.

Miał porozmawiać z całą rodziną, przez którą został przeproszony. Na nagraniu słychać również ojca hejtera, który zapewnia, że taka sytuacja więcej się nie powtórzy.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.