FAME MMA

Okniński nazywa Kubiszyna tchórzem! Zdradził, z kim ma zawalczyć na FAME 20!

Poznaliśmy nazwisko zawodnika, który jest przymierzany do walki z „Don Diego” na jubileuszowej gali FAME 20! Zdradził je Mirosław Okniński, który nagrał odpowiedź na słowa Mateusza Kubiszyna.

Mistrz organizacji GROMDA na ostatniej w ubiegłym roku gali FAME MMA został ogłoszony jako nowy nabytek organizacji. Nie jest żadną tajemnicą, że „Don Diego” przymierzany jest do walki na jubileuszowej gali FAME 20.

On sam bardzo nalega, by pojedynek z jego udziałem odbył się na innowacyjnych zasadach. Chodzi o walkę 3-rundową, w której formuły (boks, K-1, MMA) zmieniały by się po przerwach. Wczoraj wieczorem Kubiszyn przekazał na Instagramie, że negocjacje z teamem rywala idą topornie. Mateusz nie ma jednak zamiaru rezygnować ze swoich warunków.

Niedługo później odpowiedź na słowa „Don Diego” nagrał Mirosław Okniński. Już samo to naprowadzić mogło fanów, z kim Kubiszyn jest zestawiany na FAME 20.

– Halo! Mój ty przyjacielu! „Don Kichot” z Manchy! Słuchaj, dostałeś dwie rundy w swojej formule. Pierwsza runda twoja, boks. Przecież jesteś mistrzem GROMDY! Dostałeś pierwszą rundę w swojej formule. Druga była w naszej, trzecia w twojej. I co, obs…łeś zbroję? Po prostu ty jesteś tchórzem!

Popularny „Łowca Skór” rozwiał chwilę później wszystkie wątpliwości. Okniński zdradził, że do walki z Kubiszynem przymierzany jest Michał Pasternak!

Sprawdź!  Walka Parke vs Pasternak za darmo! Oglądaj pojedynek FAME 20 za free [WIDEO]

– Chcesz, żebyśmy się bili z tobą, na twoich warunkach. Zaproponowaliśmy: pierwsza runda twoja. „Don Kichot”! Co, w pierwszej byś Pasternaka nie wykończył? Taki zaj…bisty jesteś. A później druga nasza, jakby Pasternak nie wygrał, no to trzecia by była twoja! Dostałeś super warunki. Najman jest leszczem, a ty – ćwierć leszczem!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.