FAME MMA

Gleba odpowiada Szelidze po konferencji FAME: „Prokurator znowu zaczyna. Ojcowski chlapacz cię zmienił i spokorniałeś”

Patryk Tołkaczewski zabrał głos po konferencji FAME 17, w której udział wziął Piotr Szeliga. Zawodnik GROMDY ponownie odniósł się do sprawy ich konfliktu.

Zawodnicy nie mają dobrych relacji, a w trakcie jednej z gal doszło pomiędzy nimi do awantury. Na trybunach Szeliga został zaatakowany przez „Glebę” oraz Denisa Załęckiego, którzy kilkukrotnie uderzyli freak fightera. Sam „Szeli” wyjaśniał później w wywiadach, że nie spodziewał się takiego obrotu wydarzeń.

„Gleba” zabrał głos po konferencji FAME 17

Teraz Szeliga wziął udział w konferencji i był przez dziennikarzy kolejny raz pytany o wspomniane wydarzenia. Temat został poruszony w wywiadzie dla portalu mma.pl, a „Szeli” opowiedział, jak to wszystko miało wyglądać od początku:

– Podszedł do mnie, nie wiem, czy to był after, czy co, już nie pamiętam i była sytuacja, gdzie powiedziałem coś, co mi powiedział Denis, czego nie miałem mówić. Za to przeprosiłem Denisa, wyjaśniliśmy sobie to i było ok.

– Nagle ta sytuacja. Jeżeli chodzi o Glebę, to co tu będę komentował? Internauci to skomentowali w odpowiedni sposób. On się jeszcze szczyci. Ojcowski liść… To nie był liść, to był lewy sierpowy.

Na te słowa „Gleba” odpowiedział na swoich social mediach. Na Instastory zawodnika pojawił się taki wpis:

Sprawdź!  Najpierw Zadyma, później Pasternak? Alan o pojedynku z Wampirem: "Nauczyłem się po Denisie. Dostałem za niego ch*** pieniądze"

– Prokurator znowu zaczyna farmazonić, więc trzeba odnieść się do tego, co podsyłacie. Najważniejsza sprawa jest taka, że ja na żadne aftery nie chodzę, a chłopaczyna pod wpływem emocji chyba traci pamięć, bo to on do mnie podszedł i oprócz bzdur, które mówił, to szła wazelina w moją stronę.

– Nie udawaj, że się zmieniłeś! Ojcowski chlapacz, a nie sierpowy Cię zmienił i spokorniałeś. Jak chcesz dostać sierpowego, to zapraszam do walki i wtedy zakończę twoją karierę do końca.

Kursy bukmacherskie na walkę Marcin Wrzosek vs Piotr Szeliga

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

-> Odbierz bonus na galę FAME 17

Sprawdź!  (VIDEO) Alan odpowiada na mocne słowa Murańskiego! "To oni są konfidentami, bo zadupcyli mojego przyjaciela Karakana do prokuratury"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.