FAME MMA

Bomba szczerze o Szelidze: „Nie mam nic do niego, ale odpi***ala de*ilne akcje. Sam strzelił sobie w kolano, jedno i drugie”

W minioną środę odbyła się pierwsza konferencja przed galą FAME 17, na której do klatki powróci Piotr Szeliga i zmierzy się z Marcinem Wrzoskiem.

„Szeli” zawalczy z kolejnym byłym zawodnikiem KSW. Nie będzie to jednak starcie w formule MMA, a w K-1 w małych rękawicach. Freak fighter jest przekonany, że może sprawić niespodziankę, jednak wiele osób skazuje go na pewną porażkę.

Paweł Bomba o Piotrze Szelidze

Po pierwszej konferencji na temat zawodnika FAME wypowiedział się Paweł Bomba, który dołączył do wywiadu, gdy Marcin Wrzosek rozmawiał z Mateuszem Kaniowskim. Freak fighter walczący dla High League został zapytany m.in. o tatuaż Szeligi – karabin nad uchem:

– Nie no… Haha… Sam strzeliłeś sobie w kolano, w jedno i drugie i nawet w głowę. Powiesiłeś sobie kałacha nad uchem. Równie dobrze mogłeś sobie 60-tkę pod okiem wytatuować – Stwierdził Bomba, który zaczął się śmiać.

Szybko przyznał jednak, że lubi zawodnika FAME – Ja lubię Piotra bardzo, więc nie mam nic do niego, ale odpierdala debilne akcje.

Całą sytuację skomentował także Wrzosek, który dodał – Jest przednim klaunem. Pierdolnie coś nie raz i jest beka. Jest różnica taka, że mi i Bombie dobrze wychodzi roastowanie naszych przeciwników, a jemu ośmieszanie samego siebie. Super, że każdy z nas znalazł dla siebie niszę.

Kursy bukmacherskie na walkę Marcin Wrzosek vs Piotr Szeliga

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  Mirosław Okniński mocno o Łaszczyku po FAME 17. "Oprócz kondycji nie pokazał nic w MMA, zero umiejętności"

-> Odbierz bonus na galę FAME 17

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.