GROMDA

Kibice nie chcą freaków w GROMDZIE! Szef federacji komentuje: „Piotr Szeliga nie jest freakiem. Taki zawodnik mógłby być”

Szef GROMDY ponownie wypowiedział się na temat Piotra Szeligi i odpowiedział na krytykę ze strony fanów, którzy nie chcą freak fighterów w federacji.

Przed nami kolejna edycja walk na gołe pięści. Już za kilka godzin odbędzie się GROMDA 12, podczas której zobaczymy konfrontację Polaków z zawodnikami z zagranicy. Czeka na nas turniej oraz sześć extra fightów, w których wojownicy nie będą kalkulować.

-> Kliknij w baner i oglądaj GROMDA 12 na żywo

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie baner-gromda.png

Szef GROMDY z uznaniem o Szelidze

Przy okazji nadchodzącego wydarzenia szef federacji udzielił portalowi fansportu.pl wywiadu, w którym poruszony został temat freak fightów w GROMDZIE. Mariusz Grabowski zdradził, że zwodnicy bijący się dla takich federacji jak np. FAME zgłaszają się do niego.

Między innymi w ostatnim czasie głośno było o potencjalnym starciu Piotra Szeligi z „Popkiem”. Włodarz z uznaniem wypowiedział się na temat „Szeliego” i przyznał, że stawiałby go bardziej w roli sportowca niż freaka.

Internauci zareagowali na jego słowa i wyjaśnili, że nie chcieliby oglądać starć freak fighterów w GROMDZIE. Teraz po wczorajszej ceremonii losowania Grabowski odniósł się do tych słów i wyjaśnił, że jego zdaniem Piotra Szeliga nie jest już freak fighterem:

Sprawdź!  (VIDEO) Wrzoskowi stanęło serce! Tajemnicza kobieta zaczepiła "Polish Zombie": "A pamiętasz jak fajnie było w KSW...?"

– Ja też tak myślę, ale znowu kibice piszą do mnie, że Piotrek Szeliga i ja też twierdzę, że Piotrek Szeliga nie jest freakiem, bo walczył z zawodowcami. Piotrek Szeliga pewnie mógłby być.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.