High League

(VIDEO) Alan kontuzjowany po łokciu Denisa! „Byłem na rezonansie. Nie mogę szczęki zaciskać, została wyje*ana z zawiasów”

Za nami głośny pojedynek pomiędzy Alanem Kwiecińskim i Denisem Załęckim. Zawodnicy w końcu wyjaśnili trwający od dłuższego czasu konflikt.

Do walki pomiędzy skłóconymi fighterami doszło w krakowskiej Tauron Arenie na gali High League 2. Denis zapowiadał ciężki nokaut w pierwszej rundzie, jednak nie był w stanie skończyć swojego rywala. „Bad Boy” dominował w każdej odsłonie i wygrał po decyzji sędziów.

Pomiędzy zawodnikami było sporo złej krwi, co mogliśmy zobaczyć na konferencjach. Denis dzień przed galą podczas oficjalnej ceremonii ważenia nie wytrzymał i uderzył swojego przeciwnika łokciem. Jak się okazało, doprowadził tym do kontuzji.

– Będę się domagał, żeby część jego wypłaty przeszła na moją korzyść, bo to jest niesportowe zachowanie. Mógł mnie uszkodzić przed walką. Ani krzty sportowca – powiedział po tamtej awanturze.

Teraz po walce na High League 2 w rozmowie z fansportu.pl zdradził, że musiał udać się na rezonans. Przyznał, że nie może zaciskać szczęki, a kontuzja sprawiła, że w walce miał blokadę psychiczną, co mocno utrudniło mu starcie z Denisem.

Sprawdź!  (VIDEO) "Don Diego" wyzywa do walki Załęckiego! Chce ukarać go za jego zachowanie! "Dzisiaj się ku**a zagotowałem..."

– Byłem na rezonansie, mam wyniki. Wyje*ana została z zawiasów. Wyskoczyła, chyba wskoczyła z powrotem. Nie mogę szczęki do końca zaciskać. Gdzieś to też odbiło się psychicznie. Zabrakło mi pewności siebie.

Sprawdź wywiad z Denisem Załęckim:

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.