Clout MMA

Albert Sosnowski mocno o Denisie Załęckim! Dojdzie do walki w Clout MMA?

Albert Sosnowski zapytany o Denisa Załęckiego skrytykował postawę „Bad Boya”.

Obaj panowie już w ten weekend wystąpią na gali Clout MMA 5. Popularny „Dragon” zmierzy się z dwoma przeciwnikami na raz w formule K-1. Jego oponentami będą „Ludwiczek” oraz „Super Mario”. Denis Załęcki z kolei w co-main evencie zawalczy z Amadeuszem „Ferrarim” Roślikiem.

Całą kartę walk obstawicie tylko i wyłącznie u bukmachera Fortuna. Kliknij poniżej i odbierz darmowe 20 PLN za pełną rejestrację!

Odbieram bonusy na Clout MMA 5

TYPKURSYBUKMACHER
Amadeusz „Ferrari” Roślik wygra walkę3.21Fortuna
Denis „Bad Boy” Załęcki wygra walkę1.25Fortuna

Albert Sosnowski mocno o Denisie Załęckim

Sosnowski nie jest fanem Załęckiego, o czym mogliśmy się już przekonać po walce z Danielem Omielańczukiem. Były pięściarz skrytykował wówczas freak fightera, co nie spodobało się adresatowi. W rozmowie z MMA – Bądź na bieżąco „Dragon” ponownie został zapytany o Denisa.

Albert Sosnowski przyznał, że mógłby zmierzyć się z „Bad Boyem”, ale nie chciałby zniżać się do jego poziomu.

Sprawdź!  Niesamowity charakter! Adam Josef walczył z dwoma rywalami! [WIDEO]

– Nie chciałbym się zniżać do takiego poziomu, jaki on prezentuje. Natomiast się nie boję polemiki z nim, ale to jest poniżej mojej godności, charakteru, który prezentuję. Na razie nie myślę o tym. Tak, jak słyszymy, poziom poniżej zera. Mniej niż zero, jak śpiewał Lady Pank.

– Nerwowy rocznik najwidoczniej, ale tak to wyglądało w walce z Omielańczukiem, gdzie się kładł, cofał, nie chciał walczyć. Był cykorem, gdy walka nie szła po jego myśli, to po prostu poddał się. Uważa się za chłopaka, który ma charakter, a zupełnie to inaczej wyglądało w rzeczywistości. Cała Polska to widziała, a nie tylko ja.

Warto wspomnieć, że Albert Sosnowski mówił też o walce z Dawidem Załęckim. Ten pojedynek miał dojść do skutku już na Clout MMA 5, jednak postawiono na starcie „Dragona” z dwoma oponentami.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.