UFC

Gala UFC z udziałem Mateusza Gamrota będzie transmitowana w europejskich godzinach!

Mateusz Gamrot już niedługo stoczy swój kolejny pojedynek w UFC. Tym razem gala z jego udziałem odbędzie się w europejskich godzinach.

Gamer w drugim pojedynku w amerykańskiej organizacji zmierzy się ze Scottem Holtzmanem. Zawodnik w UFC stoczył już 11 pojedynków. Jak zaznaczył sam Mateusz Gamrot, walka z takim rywalem to duża szansa, aby „przedrzeć się na salony”.

– To była druga propozycja przeciwnika, którą otrzymałem. Wcześniej inny zawodnik nie zgodził się na walkę i nie podpisał kontraktu. Holzman był drugą opcją ze strony UFC, który od razu przyjął propozycję. Wydaje mi się, że to nawet lepsze nazwisko niż opcja numer jeden, więc jestem zadowolony. Scott ma duże doświadczenie w UFC, przegrywał tylko z mocnymi zawodnikami. Jest w miarę wysoko sklasyfikowany. Myślę, że jak na drugą walkę do dla mnie dobre zestawienie i duża szansa, żeby przedrzeć się na salony, a nie robić tego kroczek po kroczku – powiedział Mateusz Gamrot w rozmowie z portalem TVP Sport.

Zarówno Gamrot, jaki i Holtzman przegrali swoje ostatnie pojedynki. Walka Polaka była jednak bardzo bliska i niestety sędziowie wskazali zwycięstwo Gurama Kutateladze. Natomiast Amerykanin przegrał już w pierwszej rundzie. Beneil Dariush znokautował go fantastycznym obrotowym backfistem.

Według bukmacherów zdecydowanym faworytem nadchodzącego starcia jest Mateusz Gamrot. Kurs na jego zwycięstwo to 1.40. Natomiast na wygraną Holtzmana to aż 2.95.

Sprawdź!  (VIDEO) Mateusz Gamrot z mocnym przesłaniem po wygranej: "Chcę zostać mistrzem!"

KIEDY I O KTÓREJ GALA Z UDZIAŁEM MATEUSZA GAMROTA?

Polak po raz kolejny do oktagonu wejdzie na gali UFC Vegas 23, która odbędzie się 10 kwietnia. W walce wieczoru zobaczymy starcie Darrena Tilla z Marvinem Vettorim.

Tym razem karta wstępna rozpocznie się o godzinie 18:00 czasu polskiego. Karta główna natomiast około godziny 21:00.

Darmowy zakład za 29 zł.

Nadchodzącą walkę oraz całą galę UFC, na której wystąpi Mateusz Gamrot możesz obstawić – tutaj. Na ten moment na liście znajduje się jedynie potwierdzone zestawienie Polaka.

Przy okazji możesz skorzystać z bonusu, jakim jest darmowy zakład w wysokości 29 złotych. Wystarczy otworzyć konto u naszego partnera STS.

Otwórz konto –  tutaj. Rejestracja zajmuje 30 sekund!

KARTA WALK UFC VEGAS 23:

Walka wieczoru

Darren Till vs. Marvin Vettori

Karta główna

Arnold Allen vs. Sodiq Yusuff
Kyle Daukaus vs. Aliaskhab Khizriev
Julian Marquez vs. Sam Alvey
Nina Ansaroff vs. Mackenzie Dern
Mike Perry vs. Daniel Rodriguez

Karta wstępna

Jim Miller vs. Joe Solecki
Scott Holtzman vs. Mateusz Gamrot
Bea Malecki vs. Norma Dumont Viana
John Makdessi vs. Ignacio Bahamondes
Yorgan De Castro vs. Jarjis Danho
Hunter Azure vs. Jack Shore
Luis Saldana vs. Jordan Griffin
Da Un Jung vs. Shamil Gamzatov
Impa Kasanganay vs. Sasha Palatnikov

Sprawdź!  Salim Touahri w czwartek wychodzi na wolność. Osoba, która obciążyła go zeznaniami została skazana.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *