Boks

(FOTO) Mike Tyson na wózku inwalidzkim! Legenda mówi o swojej śmierci: „Mój termin ważności zbliża się bardzo szybko”

Wygląda na to, że jeden z największych sportowców w historii ma spore problemy ze zdrowiem. Media obiegły zdjęcia, na których Mike Tyson porusza się na wózku inwalidzkim.

„Bestia” to prawdziwa legenda boksu. Mając zaledwie niecałe 20 lat i 5 miesięcy sięgnął po pierwszy pas i został najmłodszym mistrzem świata w historii. W ciągu swojej kariery stoczył 58 pojedynków i wygrał 50 razy, w tym 44 przez nokaut.

Tyson jest nie tylko jednym z najlepszych ale także najbardziej kontrowersyjnych pięściarzy w historii. Ma na swoim koncie wiele skandali, a w 2003 roku ogłosił bankructwo. Niedawno w podcaście Pivot opowiedział o tym, jak wydał pół miliarda dolarów oraz na co przeznaczył swój ostatni milion.

Wspomnianą historię możecie znaleźć tutaj – Mike Tyson o bankructwie i wydaniu 500 mln dolarów: „Nie zostało nic. Ostatni milion wydałem na…”

Po 15 latach od zakończenia kariery postanowił powrócić na ring i stoczyć walkę pokazową. W 2020 roku zmierzył się z Royem Jonesem Jr’em, a pojedynek zakończył się remisem. Niestety teraz były pięściarz ma problemy ze zdrowiem i nie byłby w stanie stoczyć kolejnego starcia.

Sprawdź!  Tyson Fury stawia milion dolarów! Szalony zakład z Jakiem Paulem! "Chcesz podbić zakład sku***ielu? Podbijamy do miliona!"

Problemy Mike’a Tysona

Tyson zmaga się z rwą kulszową, przez którą w ostatnim czasie miał problemy z chodzeniem i kibice mogli zauważyć, jak porusza się, korzystając z laski do podpierania. Nie wiadomo, dokładnie w jakim stanie jest 56-letni „Bestia”, jednak do sieci trafiły zdjęcia z lotniska w Miami, ukazujące legendę na wózku inwalidzkim.

Co ciekawe, zaledwie kilka tygodni wcześniej Tyson w swoim podcaście mówił o zbliżającej się śmierci – Wszyscy umrzemy jednego dnia, to jasne. Kiedy patrzę w lustro i widzę małe plamki na mojej twarzy, mówię: „To znaczy, że mój termin ważności zbliża się bardzo szybko”.

Źródło: Twitter/YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.