GROMDA

GROMDA publikuje nagranie z nokautu! Savage brutalnie zdemolowany przez Balboę [WIDEO]

GROMDA opublikowała nagrani z brutalnego nokautu. Bartłomiej Domalik powrócił po porażce i po raz kolejny zszokował wszystkich potężnymi ciosami.

„Balboa” to absolutny król nokautów, jeśli chodzi o polskie walki na gołe pięści. W ostatnim starciu przegrał z niepokonanym mistrzem Mateuszem Kubiszyn i żeby doprowadził do rewanżu, musiał odnieść zwycięstwo podczas wczorajszej gali GROMDA 15.

Rywalem Domalika był Simon Henriksen znany jako „The Savage”, który jest dużą gwiazdą zagranicznej organizacji King Of The Streets. Dotychczas dominował i z łatwością wygrywał praktycznie każde starcie. W pojedynku z „Balboą” nie miał jednak zbyt wiele od powiedzenia.

Domalik potrzebował zaledwie 59 sekund na zdemolowanie Duńczyka. „Savage” powrócił pod nokdaunie, jednak chwilę później został brutalnie znokautowany. Polak wystrzelił potężnym prawym, który trafił prosto na szczękę rywala. Henriksen, który dotychczas nigdy nie został znokautowany, tym razem zaliczył potężne KO.

Bez wątpienia był to najlepszy nokaut całej gali GROMDA 15, a federacja postanowiła opublikować nagranie:

Sprawdź wywiady z gali GROMDA 15:

Sprawdź!  GROMDA 15: Wyniki na żywo! Kto wygrał walkę Don Diego vs GOAT?

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.