FAME MMA

Ferrari popełnił błąd? Tańcula o jego walkach na FAME 18: „Odpłynął. To może być jego koniec we freak fightach” [VIDEO]

Już w przyszłym miesiącu Arkadiusz Tańcula powróci do klatki. Na gali Fame MMA 18 odbędzie się jego zaległe starcie z „Wiewiórem” o pas kategorii średniej. Show w Łodzi zamknie z kolei podwójny main event.

Uważany za jednego z najlepszych freak fighterów aktor z Maksymilianem Wiewiórką zmierzyć się miał już na ostatniej gali. Na kilka dni przed galą musiał się jednak wycofać, a jego miejsce zajął wówczas Alan Kwieciński. Tym razem nic nie powinno stanąć na przeszkodzie, a kibice poznają nowego mistrza Fame MMA.

Tańcula: „Bardzo lubię Ferrariego, ale odpłynął”

Arkadiusz Tańcula udzielił dłuższego wywiadu kanałowi Fansportu TV, w którym został zapytany o to, kto jest najlepszym freakiem w Polsce? Aktor znany z serialu Lombard. Życie pod zastaw bez zawahania powtórzył to, co kilkukrotnie już mówił, wymieniając siebie samego oraz Pawła Tyburskiego.

Dziennikarka przytoczyła jednak jeszcze jedną postać: Amadeusz „Ferrariego” Roślika. Były już Władca Piekieł na Fame MMA 18 ma stoczyć dwie walki, z Kacprem Błońskim, a następnie z Marcinem Dubielem. Tańcula przyznał, że o ile osobiście bardzo go lubi, o tyle uważa, że decyzja o podwójnym main evencie nie była najmądrzejsza.

Sprawdź!  Fame MMA 18 – Wyniki i ceremonia ważenia NA ŻYWO

Ja bardzo lubię Amadeusza! Jego tatę uwielbiam w ogóle, ale… trochę odpłynął, tak mówiąc. Jeszcze wziął dwie walki jedną po drugiej, a ostatnio ledwo tlenu miał na jedną. Wiesz, jakie to będzie prze***ane, jak on przegra jedną walkę i przegra drugą walkę, albo do niej nie wyjdzie?

No ok, ja też tak wziąłem, walki jedna po drugiej, ale nie zgrywałem kozaka, że wygram. On zgrywa, że jednego pokona w 15 sekund, na drugiego potrzebuje troszeczkę więcej, bo wiadomo, Dubiel jest troszeczkę lepszy… ale Błoński też nap***dala dobrze! Jak dla mnie, będzie miał bardzo ciężko.

O ile może pierwszą walkę gdzieś tam na punkty, albo jakoś tam wymęczy, to druga, jak wyjdzie na świeżego Dubiela, który jest naprawdę w sztosie… Będzie miał ciężko. Nie wiem, jak on to w ogóle widzi i czemu takie coś wziął? Przecież to może być jego koniec już we freak fightach! Jaki on będzie miał rekord wtedy, 5-7…?

Kursy bukmacherskie na Fame MMA 18

Galę FAME MMA 18 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  Dubiel zrewanżuje się za Pandora Gate? Konopskyy komentuje doniesienia o walce w FAME!

-> Odbierz BONUS na Fame MMA 18!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.