KSW

KSW 81. Tomasz Sarara gigantycznym faworytem! Bukmacherzy nie dają szans Zimmermanowi

Bukmacherzy nie mają wątpliwości. Wskazali ogromnego faworyta w nachodzącej walce Tomasza Sarary z Errolem Zimmermanem.

22 kwietnia odbędzie się gala KSW 81, podczas której w formule MMA zmierzą się dwaj doświadczeni kickbokserzy. Z całą pewnością będą chcieli rozstrzygnąć starcie w stójce, więc możemy spodziewać się mocnych wymian i ogromnych emocji.

Tomasz Sarara ogromnym faworytem

Mimo, że obaj zawodnicy dopiero stawiają pierwsze kroki w MMA, a w kickboxingu większe doświadczenie ma „Bonecrusher”, to gigantycznym faworytem jest tutaj Polak. Sarara w klatce KSW stoczył dwa pojedynki. W debiucie pokonał przed czasem Filipa Bradaricia, a następnie w trzeciej rundzie przegrał z Arkadiuszem Wrzoskiem.

Zimmerman natomiast stoczył tylko jedną walkę w MMA. W 2008 roku przegrał w pierwszej odsłonie przez poddanie. Fighter ma za sobą debiut w KSW, jednak był to pojedynek na zasadach K-1 w małych rękawicach, w którym w drugiej odsłonie pokonał „Różala”.

Wydaje się, że umiejętności zapaśnicze czy parterowe nie będą miały aż tak dużego znaczenia. Mimo to bukmacherzy skazują na porażkę Zimmermana. Sarara zaraz po Adrianie Bartosińskim jest największym faworytem na karcie walk KSW 81.

Sprawdź!  Michał Materla o powrocie do KSW i ofercie za walkę: "Znam swoją wartość. Nie wziąłbym walki, gdyby..."

Kursy bukmacherskie na walkę Sarara vs Zimmerman

Całą kartę walk KSW Colosseum II obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw KSW 81!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.