FAME MMA

Ferrari chce najmocniejszego rywala we freakach! Wszystko w rękach kibiców [WIDEO]

Za nami pierwszy Cage przed grudniową galą FAME: Reborn, podczas którego ogłoszona została cała karta walk. Do klatki powróci między innymi jedna z największych gwiazd freak fightów Amadeusz Roślik.

Popularny „Ferrari” stoczy niespodziewany pojedynek, w którym jego rywalem będzie „Koro”. Jest to jedna z nielicznych walk na zasadach MMA, gdyż większość odbędzie się w formule boksu czy też K-1 w małych rękawicach.

W rozmowie z fansportu.pl po programie „Ferrari” przyznał, że chce pokazać wszystkim, iż jest najlepszym freak fighterem. Potrzebuje pół roku poważnych przygotowań, po których jest gotowy zmierzyć się z najmocniejszym rywalem.

Zaproponował nawet, aby to kibice wskazali najlepszego zawodnika we freakach, bez znacznie na kategorię wagową. W ten sposób pokazał również, że zestawienie na FAME: Reborn traktuje jedynie jako pojedynek na przetarcie.

– Straciłem po drodze marzenie. Chciałem być najlepszy we freakach, byłem najlepszy, ale po drodze to straciłem w pogoni za pieniędzmi. Chcę to zrobić, żeby być najlepszym, potrzebuję przepracowane pół roku. Do lutego daję sobie czas na zrobienie bardzo dobrej formy. Po lutym jakiś sprawdzian i po sprawdzianie niech sobie widzowie, FAME zrobią ankietę i wybiorą najlepszego freaka bez podziału na kategorie wagowe.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.