FAME MMA

FAME wypożyczy Szpilkę na walkę z Włodarczykiem? Rzecznik komentuje pomysł superfightu!

Krzysztof „Diablo” Włodarczyk dołączył do FAME MMA, gdzie zadebiutuje już na kolejnym wydarzeniu. Czy freakowa organizacja poprosi KSW o wypożyczenie Artura Szpilki, by doprowadzić do głośnej konfrontacji? Na to pytanie odpowiedział rzecznik prasowy, Michał Jurczyga.

Podczas ostatniej gali FAME 21 ogłoszono, iż już w sierpniu dojdzie do potyczki Amadeusza „Ferrariego” Roślika z Krzysztofem „Diablo” Włodarczykiem. To kolejny raz, gdy były mistrz IBF i WBC w kategorii junior ciężkiej został zaprezentowany jako zawodnik Fame MMA. Pięściarz był przymierzany do walki we freakowej organizacji już w ubiegłym roku, a w Internecie pojawiły się grafiki przedstawiającego go jako nowego fightera FAME. Miało to miejsce jeszcze zanim parafowane zostały umowy, a koniec końców Włodarczyk zrezygnował z angażu.

FAME zorganizuje walkę Włodarczyk vs. Szpilka?!

Tym razem jednak wszystko zostało dopięte, o czym rzecznik prasowy FAME MMA Michał Jurczyga powiedział w rozmowie z kanałem MMA-Bądź na bieżąco. Strony wyjaśniły sobie wcześniejsze nieporozumienia i o walkę „Diablo” z „Ferrarim” na FAME 22 można być spokojnym.

Hubert Mściwujewski zapytał też Jurczygę o ewentualną walkę Włodarczyka z Arturem Szpilką. Największa freakowa organizacja poszła na rękę KSW, gdzie obecnie walczy „Szpila”, wypożyczając im Tomasza Adamka na starcie z Mamedem Khalidovem.

Sprawdź!  Kawulski widzi potencjał w Don Kasjo! "Ciężko trenuje. To nie tak, że tydzień przed walką odstawia fajki. To jest pier**lenie"

Pojedynek skonfliktowanych ze sobą byłych pięściarzy byłby istnym hitem, o którym zresztą mówił i chciałby do niego doprowadzić sam Martin Lewandowski. Jurczyga przyznał jednak, że ciężko będzie doprowadzić do tego zestawienia:

No tak, ale to jest trochę case Brodnickiej i Piątkowskiej. Też trudno do tej walki doprowadzić… Panowie mają relacje nazwijmy to delikatnie „trudne”, więc kwestia tego, że albo ta walka by musiała mieć ogromny budżet, żeby ich zmotywować do starcia…

– Oczywistym jest, że myśleliśmy o tym. Jak słyszysz Krzysztof „Diablo” Włodarczyk, to jasne, że Artur Szpilka to pierwsze nazwisko, które kibic polski sobie dopowiada. Na razie jest to zestawienie [Ferrari vs. Włodarczyk na FAME 22], też ciekawe, bo to będzie MMA.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.