FAME MMA

Włodarczyk zadebiutuje w MMA! Zawalczy z Ferrarim w walce wieczoru FAME 22

Wreszcie wyjaśniła się przyszłość Krzysztofa Włodarczyka. Popularny „Diablo” wystąpi pod szyldem Fame MMA, gdzie na najbliższej gali czeka go walka wieczoru przeciwko jednej z największych gwiazd świata freak fightów.

Kolejny przedstawiciel zawodowego sportu zawita do klatki FAME MMA! Tylko w miniony weekend mogliśmy w niej oglądać utytułowaną pięściarkę Ewę Piątkowską, która zawalczyła z Klaudią Sygułą. Ta z kolei już niebawem może zawalczyć w największej światowej organizacji, czyli UFC.

W walce wieczoru legenda polskiego boksu, Tomasz Adamek, zmierzył się ze streamerem Patrykiem „Bandurą” Bandurskim. „Góral” nie był jedynym mistrzem IBF i WBC w kategorii junior ciężkiej, który stawił się tego wieczoru w klatce.

FAME 22: Krzysztof „Diablo” Włodarczyk vs. „Ferrari”

Podczas FAME 21 doszło do zaskakującego plot twistu – „Kaczor BRS” nie został dopuszczony do walki z „Hejterem”, którego na kilkadziesiąt minut przed walką zastąpił Amadeusz „Ferrari”. Roślik wygrał, a po zwycięstwie rzucił wyzwanie Krzysztofowi Włodarczykowi.

Były mistrz WBC i IBF chwilę później stał już twarzą w twarz ze swoim najbliższym oponentem. „Diablo” z „Ferrarim” zawalczą w walce wieczoru sierpniowej gali FAME 22!

Sprawdź!  Faworytka znów nie zawiedzie? Znamy kursy bukmacherskie na walkę wieczoru Fame MMA 15!

– Krzysztof „Diablo” Włodarczyk, były mistrz świata organizacji WBC i IBF, który tym razem już nie ucieknie… chyba. Wchodzi do świata, o którym nie ma pojęcia. Walka odbędzie się w formule MMA! Jak pięściarz, który ma na swoim koncie aż 65 zwycięstw, z czego 44 przez nokaut, poradzi sobie w całkowicie nowej dla siebie formule? Przekonamy się o tym już niebawem… Diablo chce oddzielić chłopców od mężczyzn… – czytamy w zapowiedzi pojedynku na social mediach organizacji.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.