FAME MMA

FAME reaguje na materiał Wardęgi! Federacja wydała oświadczenie w sprawie Boxdela!

Sylwester Wardęga zatrząsł polskim Internetem. Opublikował nagranie, w którym ujawnił skandaliczne zachowania wśród czołowych influencerów.

Od kilku tygodni głośno mówi się o Stuarcie „Stuu” Burtonie i zarzutach o zachowania pedofilskie. Śledztwo w tej sprawie przeprowadzili Sylwester Wardęga oraz Mikołaj „Konopskyy” Tylko. Pierwszy materiał pojawił się na kanale „Wataha”, w którym ujawniono, że w całą aferę są zamieszani m.in. Marcin Dubiel i Agata „Fagata” Fąk. Udowodnił, że wiedzieli o sekretach „Stuu”.

W filmie zawarte są również szokujące informacje o Michale Baronie, czyli popularnym „Boxdelu”, który jest włodarzem FAME MMA. On również miał wiedzieć o całej sprawie, ale to nie wszystko. Wardęga opublikował skandaliczne wiadomości wysyłane przez „Boxdela”.

Cały materiał znajdziesz poniżej. To jednak dopiero początek, gdyż kolejny film zostanie opublikowany przez „Knopskyy’ego” i ma być jeszcze mocniejszy:

Materiał w 5 godzin zebrał ponad milion wyświetleń i wywołał ogromne zamieszanie. Środowisko zarówno freakowe, jak i sportowe jest zszokowane tym, co ujawnił Wardęga. Internauci są wściekli i w ostrych słowach skomentowali zachowanie wcześniej wymienionych osób. Domagają się również usunięcia ich z organizacji.

Sprawdź!  Mocne face to face Daro Lwa i Liska. Freak fighter odepchnął przeciwnika [WIDEO]

FAME MMA wydaje oświadczenie po materiale Wardęgi

Federacja FAME MMA szybko zareagowała po wstrząsającym filmie i wydała oficjalne oświadczenie. W związku z ujawnionym skandalem „Boxdel” został wykluczony z działalności federacji w trybie natychmiastowym. Poniżej znajdziesz całe oświadczenie:

Tę sprawę traktujemy bardzo poważnie. Jako Federacja chcemy przede wszystkim przekazać wyrazy współczucia osobom, które ucierpiały w wydarzeniach sprzed lat. To nigdy nie powinno się wydarzyć.

Nie pozostaniemy obojętni względem takich zachowań. Dalsze kroki prawne podejmowane przez Federację wymagają stosownego czasu operacyjnego związanego z działaniami podejmowanymi w obszarze prawa spółek czy umów/kontraktów. Będziemy o wszystkim informować Was na bieżąco.

Jednocześnie prosimy o niełączenie FAME z działaniami Michała Barona, podejmowanymi w przeszłości, przed powstaniem Federacji.

PONIŻEJ PEŁNA TREŚĆ OŚWIADCZENIA:

„Jako prezes zarządu spółki zarządzającej Federacją FAME oświadczam, że Michał Baron został de facto wykluczony z bieżącej działalności Federacji w trybie natychmiastowym.

Decyzja została podjęta z powodu podejrzeń dotyczących bardzo niepokojących zachowań Michała Barona w okresie przed rozpoczęciem działalności w federacji. Oświadczam również, że władze federacji nie posiadały wiedzy dotyczącej wspomnianych zachowań. O dalszych krokach natury formalnej Federacja poinformuje w formie oświadczenia na oficjalnych kanałach FAME w mediach społecznościowych.

Jednocześnie należy zaznaczyć, że Federacja podejmie natychmiastowe i stanowcze kroki względem innych osób występujących na naszych galach, wobec których skierowane zostały publicznie poważne zarzuty w związku z tą sprawą”

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.