FAME MMA

FAME chciało powrotu Najmana!? „El Testosteron” ujawnia kulisy walki z Murańskim: „Tak, zgłosili się. Była rozmowa, ale…”

Marcin Najman już na początku 2023 roku powróci do klatki, by zmierzyć się z Jackiem Murańskim. Będzie to jeden z największych polskich freak fightów.

Walkę zorganizuje federacja High League, co dla wielu było sporym zaskoczeniem. Poprzednie pojedynki Murański stoczył dla FAME i pojawiło się pytanie, dlaczego federacja ta nie chciała zestawić go z „El Testosteronem”. Teraz Najman ujawnia, jak wyglądały kulisy negocjacji.

Najman mógł wrócić do FAME?

Ostatni pojedynek dla FAME Najman stoczył w 2020 roku. Zmierzył się wówczas z „Don Kajso”, którego najpierw sprowadził do parteru, a następnie kopnął, mimo że walczyli w formule bokserskiej. Po dyskwalifikacji w klatce doszło do awantury.

Organizacja w konsekwencji dożywotnio zbanowana Najmana. Jak się jednak okazuje, kara tak naprawdę nie miała znaczenia, gdyż freak fighter w ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl zdradził, że FAME chciało go zakontraktować ponownie.

Największa polska freakowa federacja chciała zorganizować starcie Najman vs Murański. Pierwszy z zawodników był już jednak dogadany z High League:

– Tak, ale to była nieformalna, oni nie zgłosili się bezpośrednio. Wysłali wysłannika, którego ja znałem, wiedziałem, że jest blisko nich. Chodziło o to, by mogli zaprzeczyć. Była taka rozmowa, ale się to rozjechało, bo ja się dogadałem z High League.

Ja z High League jestem już ponad rok dogadany. Tak to wygląda, oni chcieli tę walkę z Murańskim zrobić. Chcieli, ale się to rozjechało. Ja nie czekając na nic, byłem już po słowie z High League.

Całą rozmowę z Najmanem znajdziesz – TUTAJ

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.