UFC

(VIDEO) Kontrowersje na gali ACA! Syn Kadyrowa debiutuje w MMA! W narożniku gwiazda UFC

Do fanów MMA docierają kolejne kontrowersje związane z czeczeńskim dyktatorem. Tym razem w klatce dużej organizacji zadebiutował jego syn.

Ramzan Kadyrow ma bliskie relacje z wieloma profesjonalnymi zawodnikami MMA. W tym przede wszystkim z niepokonaną gwiazdą UFC Khamzatem Chimaevem. Do sieci trafiły materiały, na których mogliśmy zobaczyć ich wspólne treningi czy uczy wydane na cześć zawodnika największej organizacji na świecie.

Kontrowersyjne przerwanie w debiucie Kadyrowa

Teraz Chimaev pojawił się w narożniku syna Kadyrowa, który zadebiutował w klatce podczas gali ACA 150. Jest to jedna z największych organizacji MMA, dla której walczyli również zawodnicy z Polski jak np. Daniel Omielańczuk, Piotr Strus czy Rafał Haratyk.

Eli Kadyrow w pierwszej zawodowej walce zmierzył się z Islamem Akbarovem. Pojedynek zakończył się już w pierwszej odsłonie, jednak przerwanie wywołało sporo kontrowersji oraz lawinę komentarzy. Część z Internautów po prostu wyśmiała reakcję sędziego.

Syn Kadyrowa rozbijał swojego rywala w parterze, jednak na przeciwniku ciosy nie robiły większego wrażenia, a duża część z nich trafiała na gardę. Rywal był cały czas w walce i bronił się przed atakami. To jednak nie miało dla arbitra żadnego znaczenia, gdyż niespodziewanie przerwał pojedynek.

Sprawdź!  UFC 259: Błachowicz vs. Adesanya - Wyniki gali na żywo

Internauci tak skomentowali debiut Eliego Kadyrowa:

– Dni Makhacheva są policzone.

– UFC zdecydowanie powinno zakontraktować tego potwora. Co za skończenie!

– Sędzia przerwał tę walkę, jakby było na niego zlecenie.

– Khabib robi notatki, jak udoskonalić swoje ground and pound.

Źródło: Twitter

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.