UFC

(VIDEO) Kontrowersje na gali ACA! Syn Kadyrowa debiutuje w MMA! W narożniku gwiazda UFC

Do fanów MMA docierają kolejne kontrowersje związane z czeczeńskim dyktatorem. Tym razem w klatce dużej organizacji zadebiutował jego syn.

Ramzan Kadyrow ma bliskie relacje z wieloma profesjonalnymi zawodnikami MMA. W tym przede wszystkim z niepokonaną gwiazdą UFC Khamzatem Chimaevem. Do sieci trafiły materiały, na których mogliśmy zobaczyć ich wspólne treningi czy uczy wydane na cześć zawodnika największej organizacji na świecie.

Kontrowersyjne przerwanie w debiucie Kadyrowa

Teraz Chimaev pojawił się w narożniku syna Kadyrowa, który zadebiutował w klatce podczas gali ACA 150. Jest to jedna z największych organizacji MMA, dla której walczyli również zawodnicy z Polski jak np. Daniel Omielańczuk, Piotr Strus czy Rafał Haratyk.

Eli Kadyrow w pierwszej zawodowej walce zmierzył się z Islamem Akbarovem. Pojedynek zakończył się już w pierwszej odsłonie, jednak przerwanie wywołało sporo kontrowersji oraz lawinę komentarzy. Część z Internautów po prostu wyśmiała reakcję sędziego.

Syn Kadyrowa rozbijał swojego rywala w parterze, jednak na przeciwniku ciosy nie robiły większego wrażenia, a duża część z nich trafiała na gardę. Rywal był cały czas w walce i bronił się przed atakami. To jednak nie miało dla arbitra żadnego znaczenia, gdyż niespodziewanie przerwał pojedynek.

Sprawdź!  Era Khabiba Nurmagomedova się zakończyła, czas na erę Charlesa Oliveiry. "Wszyscy chcieliby zobaczyć nasze starcie"

Internauci tak skomentowali debiut Eliego Kadyrowa:

– Dni Makhacheva są policzone.

– UFC zdecydowanie powinno zakontraktować tego potwora. Co za skończenie!

– Sędzia przerwał tę walkę, jakby było na niego zlecenie.

– Khabib robi notatki, jak udoskonalić swoje ground and pound.

Źródło: Twitter

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.