FAME MMA

Trener Raubo krytycznie o Włodarczyku w FAME! „Nie tak to sobie wyobrażałem…” (VIDEO)

Trener Zbigniew Raubo w mocnych słowach wypowiedział się na temat dołączenia Krzysztofa Włodarczyka do Fame MMA.

Popularny „Diablo” już w ubiegłym roku został ogłoszony jako nowy nabytek Fame MMA, ale do debiutu z Arkiem Tańculą nie doszło. Żadne umowy nie zostały parafowane, a Włodarczyk wrócił do boksu. Jeszcze w lutym stoczył bokserski pojedynek z Villanuevą, którego pokonał przez jednogłośną decyzję sędziów, a tymczasem… przed kilkoma dniami stawił się w klatce największej freakowej organizacji.

Raubo ostro o dołączeniu Włodarczyka do FAME

Krzysztof Włodarczyk zadebiutuje podczas gali FAME 22, która odbędzie się 31 sierpnia. Jego rywalem będzie jedna z największych gwiazd freak fightów, Amadeusz „Ferrari” Roślik. Wiele osób ma negatywne podejście do tego typu wydarzeń, a jedną z nich jest Zbigniew Raubo.

Popularny trener w jednym z ostatnich wywiadów powiedział „gdybym wiedział, że tak to się skończy, wtedy, gdy pierwszy raz przyszedł na salę, to kopnąłbym go w d…pę i więcej się nim nie zajmował”. W rozmowie z FANSPORTU TV szkoleniowiec doprecyzował, że „Diablo” go nie rozczarował, gdyż każdego nowego adepta traktuje jak przyszłego mistrza bądź mistrzynię. Niemniej jednak podtrzymał swoje stanowisko:

Sprawdź!  Jak wygląda aktualna forma Artura Szpilki? Media trening przed pojedynkiem z Łukaszem Różańskim [WIDEO]

Wtenczas nie było freaków. Nie tak to miało wyglądać! Nie tak to sobie wyobrażałem. I koniec, to jest moje zdanie. I co mam powiedzieć? „Nie, nie, bo ja tak…”- tak! Tak bym zrobił. On miał być mistrzem świata, zakończyć karierę jako mistrz świata. Ale z drugiej strony zawsze powtarzam: nie Raubo będzie mówił wszystkim, jak mają zarabiać.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.