KSW

Piwowarczyk nokautuje! Zawalczy w finale turnieju KSW Epic [WIDEO]

Za nami pierwszy półfinał turnieju na XTB KSW Epic. O wejście do finału i walki o pas wagi półciężkiej zmierzyli się ze sobą Kleber Raimundo Silva oraz Damian Piwowarczyk.

Turniej XTB KSW Epic to kolejny powrót do przeszłości organizacji. Jak przed laty, tak i teraz czterech wojowników mierzyło się w zawodach, które odbywały się jednego wieczoru. Stawka była niemała: zwycięzca zgarniał wakującą koronę kategorii półciężkiej.

W pierwszym półfinale doszło do polsko-brazylijskiego pojedynku. Kleber Raimundo Silva znakomicie odnalazł się w KSW, gdzie brutalnie rozprawił się z Sudolskim i Kijańczukiem. Tym razem przyszło mu zmierzyć się z dużo młodszym i mniej doświadczonym Damianem Piwowarczykiem. „Damsyn” podchodził do KSW Epic na fali dwóch zwycięstw przez nokauty. Obu przeciwników kończył w 1. rundzie. Jak poradził sobie z „Orgulho”?

Odbierz darmowe 30 zł + 3x Zakład bez ryzyka do 100 zł i graj na żywo!

KSW Epic: Silva vs Piwowarczyk – RELACJA

RUNDA 1

Piwowarczyk zaczął od niefortunnego kopnięcia na krocze. Po powrocie Damian kontynuował okopywanie nogi Brazylijczyka. Silva ruszył z szarżą i trafił Polaka, który uratował się klinczem. „Orgulho” zaliczył sprowadzenie, nie utrzymał „Damsyna” na macie. Piwowarczyk dobrze trzyma dystans i punktuje prostymi i kopnięciami. Świetny backfist Damiana, przyjął to na gardę Silva. Trafił Piwowarczyk na wątrobę lewym hakiem i skończył walkę!

Sprawdź!  Nowa walka dodana do XTB KSW 89! Czerwińska zmierzy się z Baczyńską-Krawiec

Wynik: Damian Piwowarczyk wygrał przez KO w 1. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.