GROMDA

Duże zmiany w GROMDZIE! Ogromna szansa dla nowych bijoków!

Organizacja GROMDA nie pozostaje obojętna na nawoływania fanów! W najnowszej wiadomości przekazano, iż otworzono nabór na zawodników niższej kategorii wagowej.

Już od dawna kibice walk na gołe pięści domagali się więcej szans dla mniejszych bijoków. W ringu 4×4 m świetnie radzi sobie „Scarface”, a wcześniej swoją szybkością zaskakiwał chociażby „Wazyl”. Dziś przekazano, że szanse otrzymają też nowi zawodnicy.

GROMDA ogłasza nabór bijoków do 80 kg

GROMDA przekazała w specjalnym komunikacie, iż otwiera nabór zawodników do 80 kg. Poniżej znajdziecie treść wiadomości od organizacji:

– Czas na zmianę zasad gry… nic bardziej mylnego. To jest GROMDA. Tutaj sztywniutko i bez zmian. A ci co próbują się wymądrzać i siać ferment naprawdę… dajcie na luz i zajmijcie się sobą. Nikt nie będzie nam mówił co mamy robić i w jaki sposób… tym bardziej osoby, które same się nie wywiązują z tego co zapowiadały.
GROMDA. Gołe piąchy, walki do końca, solidne i równe zasady dla wszystkich, bez gadania i robienie z siebie pośmiewiska, bez kręcenia wyników sędziowskich i oczywiście… bez kategorii wagowych. Tak było, jest i będzie. Kropka.
Natomiast w związku z tym, że mamy sporo zgłoszeń mocnych chłopaków ale o niższej kategorii wagowej. Plus cały czas mówicie „dajcie szansę”, „zróbmy walki mniejszych trochę byczków a będzie piekło i ostra jazda”. A więc zrobimy. Jeden strzał aby to sprawdzić. Do wszystkich bijoków do 80kg to jest ten moment, ta szansa. Zgłoś się i walcz. Może superfighty, a może turniej 80kg zobaczymy. Wszystko zależy od Was. Wy macie swoje karty… my mówimy sprawdzam.
Jako ciekawostkę dodamy, że już na ten moment mamy sporo chętnych zagranicznych bijoków i to z konkretną renomą na świecie m.in. Tyler Goodjohn ksyweczka TORNADO.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.