UFC

Nieoczekiwane wsparcie dla McGregora. Nate Diaz nawołuje do „uwolnienia” Irlandczyka!

Nate Diaz, odwieczny rywal Conora McGreogra, skomentował jego obecną sytuację kontraktową.

Panowie dwukrotnie konfrontowali się w oktagonie i odnieśli po jednym zwycięstwie. „The Notorious” niejednokrotnie sugerował, że spotka się z Diazem na trylogię, jednak do takowego starcia nie zbliżyliśmy się ani o krztę.

Dawno niewidziany w klatce UFC McGregor ma zmierzyć się z Michaelem Chandlerem. Data walki raz po raz była przekładana, co skonfundowało też samego Conora.

Liczyłem na grudzień, później na styczeń. To wszystko się opóźniło, mój powrót odłożył się w czasie. Nie mówię, że przerwałem treningi jednak nie trenowałem mocno i zacząłem pić. Wkrótce zamierzam się za siebie zabrać, przegrupować, przechodzić testy antydopingowe i jeśli data powrotu się pojawi to będę gotowy do walki – powiedział ostatnio Irlandczyk.

Nate Diaz wspiera McGregora

Dość zaskakująco Conor McGregor znalazł wsparcie w osobie Nate’a Diaza. Amerykanin na portalu X (dawniej Twitter) zamieścił wpis, w którym odnosi się do wypowiedzi Irlandczyka.

Zanim Conor w ogóle trafił do UFC, to ja byłem w takim położeniu. Prędzej wolą naszej śmierci, niż żebyśmy zostali zwolnieni z kontraktu. Sam musisz coś zrobić. Nikt ci nie pomoże. Uwolnijcie Conora, dziś dzień Świętego Patryka.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.