FAME MMA

Don Kasjo typuje Boxdel vs Jóźwiak: „Powinna być łatwa walka dla Pawła. Boxdel strzelił sobie w kolano, biorąc…”

Już ostatnie dni dzielą nas od gali FAME 17, do której dojdzie 3 lutego w Krakowie. Do klatki powróci włodarz federacji „Boxdel” i zmierzy się z Pawłem Jóźwiakiem.

W tym zestawieniu jest najwięcej złej krwi i prawdziwy konflikt do wyjaśnienia. Aby zapewnić większe emocje, zawodnicy zdecydowali się nawet zmierzyć ze sobą nie w oktagonie, a w klatce rzymskiej. To jednak nie wszystko, gdyż podbili stawkę i dali ze swojej gaży po 100 tysięcy złotych, które trafią do zwycięzcy.

„Don Kasjo” o walce „Boxdela” z Jóźwiakiem

Dla prezesa FEN będzie to drugie starcie w życiu. W debiucie zmierzył się z Marcinem Najmanem, którego błyskawicznie rozbił na gali WOTORE. Nie zaprezentował jednak wówczas najlepszej techniki i jak zauważyli kibice na ostatnich urywkach z treningów przed galą FAME 17 niewiele się zmieniło pod tym względem.

Jóźwiak będzie miał jednak przewagę warunków fizycznych, ale wiek i doświadczenie jest po stronie 21 lat młodszego „Boxdela”, który stoczył trzy walki. Dodatkowo sam prezes FEN przyznał, że jego rywal ma dobry boks, co może być jego główną bronią.

Sprawdź!  Mateusz Murański ostro o aferze z "Ferrarim": "Alan to internetowa konfidentka i prowokatorka"

Teraz w ostatnim wywiadzie dla PapiTV o pojedynek zapytany został „Don Kasjo”, który nie ma wątpliwości i jako pewnego zwycięzcę wskazuje Pawła Jóźwiaka. Uważa również, że „Boxdel” popełnił błąd, decydując się na klatkę rzymską:

Wydaje mi się, że łatwa walka powinna być dla Pawła, bo sparuje z dużo lepszymi zawodnikami niż Bombel. No i wiesz, wystarczy przyjść dobrze nastawionym na walkę i powinno łatwo pójść po prostu. No, bo naprawdę Paweł sparuje z dobrymi gośćmi. Wiem, że normalnie Bombla by zabili ci ludzie, którzy z Pawłem robią, więc ma ciężką przeprawę na sparingach. Ze mną też sparował, jak byliśmy na obozie w Zakopanem.

Dawał radę, ciężko spod niego wyjść, jak już jesteś na glebie. Więc uważam, że Boxdel w ogóle strzelił sobie w kolano, biorąc klatkę rzymską. Jako młody chłopak jednak, pomimo że jest grubszy, dużo ma tego tłuszczu… Na pewno wiek ma dużo lepszy, kondycyjnie mógłby stać lepiej, gdyby ten okres przepracował dobrze. Ale jak go Paweł chwyci, nie ma szans, bo nie jest silniejszy od Pawła.

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Boxdel” vs Jóźwiak

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  Filipek mocno o Pawle Jóźwiaku! "To żebranie o pieniądze"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.