FAME MMA

Wrzosek o rywalu przed FAME 17: „Jego najsilniejszą stroną jest to, że prawie całe życie brał sterydy. Przyznał się do zażywania trenbolonu”

Marcin Wrzosek zdradził, jak zamierza rozprawić się ze swoim przeciwnikiem w pojedynku, do którego dojdzie na gali FAME 17.

Polish Zombie” już 3 lutego powróci do klatki największej polskiej federacji freakowej, w której bił się już w boksie z Kasjuszem Życińskim i „Sariusem”. Tym razem były mistrz KSW na zasadach K-1 zmierzy się Piotrem Szeligą.

Wrzosek o Szelidze przed FAME 17

Wrzosek jest ogromnym faworytem, ale „Szeli” wierzy w to, że sprawi niespodziankę i zaskoczy doświadczonego przeciwnika, nad którym będzie miał przewagę kilogramów. Znacznie więcej wciąż jednak przemawia za Wrzoskiem, który ma większe umiejętności, jest lepszy technicznie i z całą pewnością będzie świetnie przygotowany kondycyjnie.

W ostatnim wywiadzie dla FightsportPL Wrzosek odniósł się także do tematu stosowania sterydów przez rywala i przyznał, że podczas walki będzie celował na wątrobę przeciwnika, aby sprawdzić skutki uboczne stosowania Trenbolonu:

– W ogóle Szeliga na Instagrama wrzucił coś takiego: „Żądam, żeby w walce z Wrzoskiem nie było ograniczonej liczby nokdaunów, bo chcę się nad nim znęcać”. Mówię: „Brzmi znajomo”. Czyżby Mateusz Kubiszyn w GROMDZIE dzięki pomocy tego, że nie było ograniczonych nokdaunów, przemęczył swoich przeciwników? Ty chcesz znęcać się nade mną? To ja wolę, żebyś się nade mną nie znęcał, żeby sędzia mi uratował zdrowie.

– On się obawia, że nie będzie mógł klęknąć i sobie odpoczywać? Przy takiej muskulaturze naprawdę musi dotlenić te mięśnie. Jego najsilniejszą stroną jest to, że prawie całe życie brał sterydy, jest silny. Muskularni zawodnicy nie słyną ze swojej kondycji.

– Piotrek przyznał się wszem wobec do zażywania trenbolonu. Wchodzisz sobie na definicję tego środka, jest tak: Niekontrolowane ataki agresji – check. Bardzo toksyczny dla wątroby… Sprawdzimy, ale wszystkie akcje, które zrobiłem na Szeligę, były na wątrobę – przyznał, nawiązując do nagraniu, w którym zaprezentował jakimi akcjami pokona rywala.

Sprawdź!  Krzysztof Radzikowski zabrał głos w sprawie walki z Szymonem Kołeckim! "To dla mnie elita. Powiem ci szczerze, że..."

Kursy bukmacherskie na walkę Marcin Wrzosek vs Piotr Szeliga

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

-> Odbierz bonus na galę FAME 17

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.