UFC

Bójka zawodników UFC. Padły mocne oskarżenia!

Jeden z zawodników kategorii średniej UFC, Joseph Holmes, opublikował w swoich social mediach nagranie, na którym twierdzi, że został napadnięty. Rzekomymi napastnikami była ekipa innego fightera – Kevina Hollanda.

Do zdarzenia miało dojść na gali Xtreme Knockout 60 w ostatni piątek. Holmes, który na koncie ma 3 walki w UFC (wygrana i 2. porażki) zamieścił na swoim Instagramie wideo, na którym jawnie oskarża „Trailblazera” i jego ekipę o atak.

Pobili mnie, pobili, kopali jak leżałem na ziemi. Je*ać Kevina Hollanda, je*ać tego gościa. Właśnie mnie napadli, cholera jasna!

Według relacji Josepha, wszystko zaczęło się, gdy opuszczali arenę The Statler w Dallas. Jak zaznaczył Holmes, niedawny rywal Stephena Thompson już od jakiegoś czasu jest w konflikcie z „Ugly Manem”, który spotykał się z byłą dziewczyną wujka Hollanda.

Trzykrotny reprezentant UFC opisywał sytuację mówiąc, że spotkał się wzrokiem z Hollandem, gdy opuszczał arenę ze swoją partnerką. Musiał ją jednak na chwilę opuścić, gdyż zapomniał o ubraniach na zmianę. Wracając do szatni swojego zawodnika na schodach drogę zagrodzić miał mu Kevin, który „złapał go za rękę”, a Joseph otrzymał uderzenia tył głowy.

Sprawdź!  Błachowicz coraz większym underdogiem! Bukmacherzy przewidują jego porażkę w walce z Rakiciem!

Co miałem zrobić? „Nie, cz***uchu, zabieraj te łapy”, postawiłem mu się. A nagle bum, bum bum – obrywam w tył mojej p***dolonej głowy. Myślę: „Co do ch*ja?” Nagle moje okulary lecą przez pomieszczenie, wypadają słuchawki. Byłem skonsternowany: „Co do k**wy? Chciałem tylko wejść cholernymi schodami.

Następnie według relacji Josepha Holmesa miała ich rozdzielić ochrona, a fighter zdecydował się nie robić awantury. Powiedział tylko rzekomemu prowodyrowi całej sytuacji, by ten podpisał kontrakt na walkę, który wkrótce miałby otrzymać.

Zachowujesz się jak wielki twardziel, a twoi kolesie biją mnie od tyłu. Podpisz tylko tą p***doloną umowę – cytował swoje słowa „Ugly Man”.

Popularny „Trailblazer” sugerował zakończenie kariery po tym, jak w ubiegłym roku szybko przegrał z Khamzatem Chimaevem. Do oktagonu wrócił już 3 miesiące później, ale zaliczył kolejną porażkę przed czasem ze Stephenem Thompsonem. Na UFC 287 Holland ma ustawiony pojedynek z Santiago Ponzinibbio.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.