FAME MMA

Boxdel skomentował wypowiedź Ferrariego! „Oni podejmują swoje decyzje i my nie możemy…”

Jedna z największych gwiazd freak fightów w Polsce, Amadeusz „Ferrari” Roślik przyznał niedawno, że nie jest pewien swojej przyszłości w Fame MMA. Do sprawy w najnowszych „Aferkach” odniósł się włodarz federacji, „Boxdel”.

„Ferrari” już 3 lutego powróci do klatki i na gali Fame MMA17 stanie przed dużym wyzwaniem. Freak fighter zmierzy się z niepokonanym pięściarzem Kamilem Łaszczykiem, który ma na swoim koncie 32 zawodowe zwycięstwa i wielokrotnie kończył swoich rywali przed czasem.

Amadeusz może spokojnie liczyć na wiele walk w Fame MMA. Sam zawodnik jednak nie jest przekonany co do tego, czy pojedynek ze „Szczurkiem” nie będzie jego ostatnim pod banderą tej federacji.

– Ja nie wiem, czy to nie będzie moja ostatnia walka w karierze tak naprawdę. Nie mam obowiązku wchodzić do oktagonu. Nie wiem, czy to nie będzie ostatnia walka. Ja FAME traktuję jak rodzinę, też bym tak chciał być traktowany. Jestem człowiekiem honoru. (…) Działamy razem od lat i chciałbym być traktowany jak członek rodziny, a nie w nieodpowiedni sposób – mówił „Ferrari” w wywiadzie dla „MMA – Bądź na bieżąco”.

Sprawdź!  DUŻE problemy zawodnika FAME! Ukradł stułę podczas transmisji na żywo! Sprawa trafi do prokuratury [WIDEO]

Boxdel komentuje słowa „Ferrariego”

Wczorajszego wieczoru do sieci powróciły „Aferki„, ze stałym składem prowadzących: „Boxdelem” oraz „Ulfikiem”. Tradycyjnie nie zabrakło pytań widzów dotyczących Fame MMA.

Jedno z nich dotyczyło słów Amadeusza Roślika, które były następstwem wyrzucenia przez ochronę Adama Oknińskiego. „Młody Łowca Skór” podbiegł i odepchnął Alana Kwiecińskiego, który obrażał „Ferrariego” chwilę po jego face to face z Kamilem Łaszczykiem.

No co, „Ferrarka” z racji tego, że ochrona jakby wyrzuciła mistera Okninę… No to się „Ferrari” trochę wkurzył – skomentował to włodarz FAME, dodając za moment – ale, moi drodzy, tak jak mówię: to, że na przykład ochrona wyrzuca Oknińskiego, a nie wyrzucała Alana i tak dalej, to ochroniarze to jest firma podwykonawca. Oni też podejmują swoje decyzje w zakresie bezpieczeństwa i my nie mamy, nie możemy na przykład nie wiem, wpłynąć na ich decyzję.

Drugi z prowadzących dodał też, że ochroniarze wyprosili tego, który zaczął rękoczyny. A tym był oczywiście syn najsłynniejszego trenera MMA w Polsce.

– „Ferrari” się trochę wkurzył, no ale wiadomo, że jest wszystko git – zakończył temat Boxdel. Czy jednak temat został zakończony? O tym zapewne więcej dowiemy się wkrótce.

Sprawdź!  "Ferrari" dopiął swego! Zmierzy się z niepokonanym Kamilem Łaszczykiem na Fame MMA 17!

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Ferrari” vs Łaszczyk

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

-> Odbierz bonus na galę FAME 17

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.