FAME MMA

Don Kasjo reaguje na wypowiedź Rozpary! Mocno komentuje konfrontację z Wardęgą [WIDEO]

Kasjusz Życiński do ostatniej chwili jest całkowicie pewny siebie przed galą FAME 20. Postanowił nawet udzielić wywiadu kilka godzin przed wyjściem do klatki.

Powrót „Don Kasjo” do federacji to jedna z najgłośniejszych walk na karcie FAME 20. Ponownie zmierzy się z „Boxdelem”, z którym jest mocno skonfliktowany i nie gryzł się w język, mocno atakując rywala. Na jego celowniku znalazł się także Sylwester Wardęgą.

Nawet wczoraj po ceremonii ważenia doszło do konfrontacji twarzą w twarz pomiędzy freak fighterem i youtuberem. „Don Kasjo” zarzucał mu, że ten wykorzystywał Pandora Gate do podbicia stawki i zgarnięcia większych pieniędzy za potencjalną walkę.

Wardęga twierdził, że to nie prawda i zaproszono na scenę byłego prezesa Krzysztofa Rozparę. Przyznał on, że Wardęga rzeczywiście w trakcie rozmów cały czas podkreślał swoją wartość zasięgami, jakie gromadził po wybuchu głośnej afery.

Teraz w ostatniej rozmowie z fansportu.pl „Don Kasjo” podsumował całą sprawę. Stwierdził, że Wardęga, który spodziewał się całkowicie czegoś innego, zginął od własnej broni:

Sprawdź!  Marta "Linkimaster" Linkiewicz

– Manipulant został zabity swoją grą. Myślał, że poruszy to niech przyjdą i wyjdzie na tego górą, że oni nie wyjdą. W końcu przegiął, bo to są dyplomaci, starają się nie udzielać. Swoją bronią… Już przeginał, bo chciał umniejszyć federacji, aż w końcu Rozpara powiedział prawdę.

Sprawdź wywiady po ceremonii ważenia FAME 20:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.