FAME MMAMMA VIP

Ostra wymiana zdań pomiędzy Najmanem i Boxdelem! „Dla mnie Najman to je**ny śmieć”

Pomiędzy włodarzami dwóch organizacji freakowych doszło do mocnej wymiany zdań w social mediach. „Boxdel” w ostrych słowach obraził Najmana, na co ten odpowiedział za pośrednictwem swojego Twittera.

„El Testosteron” w przeszłości był zawodnikiem federacji FAME, jednak po walce z Kasjuszem Życińskim został dożywotnio usunięty z organizacji. Najpierw sfaulował, obalając i kopiąc w pojedynku bokserskim, a następnie jego narożnik wbiegł do klatki i doszło do awantury.

Ostra wymiana zdań pomiędzy „Boxdelem” i Najmanem

Po tym, jak został wyrzucony z FAME założył własną organizację MMA-VIP. Teraz „Boxdel”, który jest włodarzem pierwszej federacji, w ostrych słowach wypowiedział się o Marcinie Najmanie. Podczas ostatniego cage’a z udziałem „Nitro” i „Unboxalla” stwierdził:

– Dla mnie ogólnie Marcin Najman to jest po prostu je**ny śmieć. Chciałbym to powtarzać za każdym razem, gdy mam okazję powiedzieć to do wielu ludzi. Pozdrawiam.

W odpowiedzi „El Testosteron zamieścił na swoim Twitterze kilka wpisów skierowanych do „Boxdela”:

– Bąbel prowokuje, chyba chce ze mną walczyć. Wiem, jest waleczny. Obecnie walczy z lustrzycą.

– Taka forma u mnie na dziś. Proszę nie doszukiwać żadnych podobieństw z wirtualnym wojownikiem Bąbelem, który toczy zażartą walkę z lustrzycą.

– Bąbel zwany odkurzaczem, odgłosy jego nosa z toalety łudzącą przypominają odkurzacz. Twierdzi, że chciał podejść do mnie w Wieluniu z kamerką. To pokaż te nagrania jak podchodzisz obsrańcu ! Że mieszkasz blisko Częstochowy ? Już o siłowni bajek naopowiadałeś obleśny obsrańcu.

– I ten obszczymur Bąbel, chciał komentować moje treningi w Częstochowie. Ten, co pojechał do Mirka Oknińskiego trenować, zrobił jeden trening, pokręcił Video, narobił zdjęć i więcej się nie pokazał. Jak ja walczyłem na Mistrzostwach Polski w boksie i kickboxingu, ty w pieluchy robiłeś!

Włodarz FAME postanowił skomentował wpisy Najmana i w odpowiedzi napisał:

Sprawdź!  Prezes FAME o negocjacjach z Materlą i Kołeckim! "Mamy co najmniej kilka opcji. Pojawiły się rozmowy, szczególnie jeśli chodzi o..."

– Najman łbie, przecież za każdym razem jak podbijałem do Ciebie to uciekałeś, bo miałem dwóch bramkarzy ze swojego klubu którzy ogarniali tłum wokół mnie, jesteś takim gangsterem, że przyjechałeś z jakimiś dwoma zakapturzonymi ziomkami którzy twój banner trzymali do góry nogami.

Źródło: Twitter

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.