FAME MMA

Tańcula reaguje na nagranie Natana! Sprawa skończy się w sądzie [WIDEO]

Arkadiusz Tańcula zabrał głos w sprawie Natana Marconia. Zapowiedział, że sprawa trafi do sądu, a pozwem już zajmują się prawnicy.

Już dzisiaj odbędzie się gala FAME 20, podczas której do klatki powróci Arkadiusz Tańcula. Weźmie on udział w turnieju i w pierwszym etapie stanie do walki z „Wiewiórem„, z którym już raz przegrał. Tym razem jednak starcie odbędzie się na zasadach K-1, a nie MMA.

Mimo to „Aroy” cały czas jest sporym underdogiem, a kwestię turnieju oraz kursów bukmacherskich skomentował w rozmowie dla fansportu.pl. Został również zapytany o Natana Marconia, gdyż freak fighter wystosował pod adresem Tańculi mocne zarzuty.

Arkadiusz jednak nie zamierza na nie odpowiadać. Zapewnia, że został jedynie pomówiony w materiałach Marconia, a prawnicy zajmują się już pozwem i sprawa trafi do sądu:

– Tam są same pomówienia. Nasłał na mnie dzieciaki, które powtarzają to bez żadnych dowodów. Zajmują się tym prawnicy, nie chcę o tym gadać. Będzie grubo. Dla mnie to jest nikt. Szkoda tego w ogóle poruszać.

Sprawdź wywiady po ceremonii ważenia FAME 20:

Sprawdź!  Szpilka szczerze o freak fightach: "Zawsze jak walczył obrońca Częstochowy, to włączałem"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.