FAME MMA

Fame MMA 20: Kiedy? Gdzie oglądać? Transmisja PPV

Czas oczekiwania na Fame MMA 20 wreszcie dobiega końca. Kibice, którzy nie mogą doczekać się gali, od dawna zadają wiele pytań. Kiedy i o której FAME 20? Gdzie oglądać na żywo? Jak wykupić PPV? Poniżej znajdziecie odpowiedzi!

FAME MMA 20, jak kilka poprzednich wydarzeń, odbędzie się w Krakowie. Tauron Arena to największa hala sportowa w Polsce i zawsze chętnie gości federację. Ta z kolei nigdy nie zawodzi i na jubileuszowe wydarzenie zebrała kapitalną kartę walk. Nie zabraknie głośnych medialnie starć, rozwiązania wielkich konfliktów, czy też wreszcie turnieju o ogromną stawkę.

Zobacz galę FAME MMA 20 w całości NA ŻYWO!

FAME MMA 20: Kiedy?

Gala Fame MMA 20 odbędzie się w sobotę 10 lutego. Tego wieczoru krakowska Tauron Arena zostanie opanowana przez największe gwiazdy polskiego showbiznesu, sportu oraz Internetu. Do klatki powróci „Don Kasjo”, którego czeka głośny rewanż z Michałem „Boxdelem” Baronem. Kasjusz Życiński na programach mocno podszczypywał włodarza FAME, który na pewno będzie chciał się odegrać w klatce!

Sprawdź!  (VIDEO) Rywal „Krychy UFC” na konferencji FAME MMA 11: „Życzę mu tego, żeby mnie rozpier***ił”

Wcześniej Piotr Szeliga przy użyciu tylko jednej ręki będzie musiał poradzić sobie z Natanem Marconiem. Panowie szczerze się nienawidzą i gdy tylko pojawiają się obok siebie – tam zaraz musi interweniować ochrona. Tym razem, gdy drzwi klatki się zamknął, panów rozdzieli dopiero sędzia kończący walkę. Zapowiada się niesamowite widowisko!

O której Fame MMA 20?

O której rozpoczyna się Fame MMA 20 PPV? Transmisja rusza już o 19:30 w sobotni wieczór. Studio, otwarcie oraz dwie pierwsze walki zobaczyć będzie można za darmo na YouTube organizacji. Później transmisja przeniesie się do zamkniętego pay-per-view. Jak wykupić dostęp?

FAME MMA 20: Gdzie oglądać? Transmisja PPV

Transmisja na żywo z gali rozpoczyna się o 19:30, a całość dostępna będzie jedynie w systemie Pay Per View. Cena PPV FAME MMA 20 zaczyna się od 39,99 zł za wariant BASIC oraz 44,99 zł za opcję PREMIUM. Kwota końcowa zależna jest od wybranego sposobu płatności.

Kliknij i oglądaj FAME 20 w PPV!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.