FAME MMA

„Don Kasjo” po odejściu z FAME: „Czują się zagrożeni. Promują upadłych youtuberów, poza Jackiem Murańskim”

Kasjusz Życiński w ostatnim rozmowie z mediami zdradził, co myśli o organizacji FAME, która mocno go rozpromowała i dzięki niej zyskał ogromną rozpoznawalność.

„Don Kasjo” był związany z FAME od trzeciej gali. Łącznie stoczył 7 pojedynków, w formule MMA, kickboxingu i w boksie. Poniósł jedynie porażkę w starciu z Normanem Parke po jednogłośnej decyzji sędziów. Ostatni raz zawalczył na gali FAME 12 i niespodziewanie rozstał się z organizacją.

Nikt nie miał pojęcia, że Życiński zakończył współpracę z FAME, aż do czasu pierwszej konferencji nowopowstałej federacji Prime Show MMA. Wówczas „Don Kasjo” został przedstawiony jako włodarz i wyjaśnił, że od dawna planował pokierować własnym projektem.

Już wcześniej wspominał, że ma z włodarzami FAME dobre relacje, jednak organizacja będzie dla niego konkurencją, gdyż zamierza doprowadzić Prime Show MMA na pierwsze miejsce w świecie freak fightów.

Podczas wczorajszej gali FEN Życiński rozmawiał z dziennikarzami i wspomniał o FAME. Stwierdził, że po jego odejściu federacja próbuje promować upadłe gwiazdy Internetu.

– Wydaje mi się, że konferencja FAME, to po prostu czują się zagrożeni i ją zorganizowali. Przecież nigdy wcześniej takiego czegoś nie było, a mieli Don Kasjo, który generuje zawsze wyświetlania, zawsze zyski. I nigdy tego nie robili, a teraz próbują wypromować ogólnie no upadłych takich youtuberów, instagramerów, no poza wiadomo Jackiem Murańskim, który jest wiodącą postacią teraz tych czasów w Internecie. Obejrzę, zobaczę, bardzo się cieszę, że organizują konferencję. Na tym mi zależało, czują presję.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Alan nagrodzony ogromnym bonusem po FAME 17! Kibice wybrali najlepszą walkę gali

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.