FAME MMA

Don Kasjo o rywalu na Fame MMA 12: „Jest na wysokim poziomie, bo jest ze sportowych federacji”

Zawodnik Fame MMA Kasjusz Życiński w nagraniu skierowanym do Amadeusza Ferrariego i włodarza organizacji Boxdela zdradził kilka szczegółów dotyczących nadchodzącej walki.

Kolejna gala poznańskiej organizacji odbędzie się w październiku. Na wydarzeniu do klatki powróci zarówno Amadeusz Ferrari, jak i Boxdel, natomiast Don Kasjo zawalczy dopiero na gali Fame MMA 12, która nie została jeszcze zapowiedziana.

Życiński stoczy kolejny pojedynek w formule bokserskiej, a starcie będzie trwało 6 rund. Na takich samych zasadach na Fame MMA 10 w main evencie zmierzył się z Normanem Parke. Stormin mimo odjętego punktu po zderzeniu głowami, zwyciężył jednogłośną decyzją sędziów.

Życiński na Fame MMA 12 stoczy już 6 pojedynek w organizacji. Na ten moment jego bilans to 4 zwycięstwa i jedna porażka. Przed zawodnikiem ponownie trudne wyzwanie, gdyż jak sam zdradził, jego kolejny przeciwnik to profesjonalny zawodnik walczący w sportowych organizacjach.

Don Kasjo na swoim kanale opublikował nagranie, na którym rzuca wyzwanie Boxdelowi i Ferrariemu. Życiński chce stoczyć trzy pojedynki jednego wieczoru. Najpierw chce zawalczyć ze swoim przeciwnikiem, który dopiero zostanie ogłoszony, a następnie z włodarzem i na koniec z Amadeuszem.

Sprawdź!  Pudzianowski zawalczy z Murańskim? "Boxdel" zdradza szczegóły! "Jest ku**ica! Mateusz wszedł do jego tira i..."

Nie boję się. Od razu po tym gościu, który jest dużo, dużo, dużo lepszy, by zjadł was oby dwóch na raz, to po nim wchodzisz ty bombel, a po nim frajeri. Po tym gościu, którego złożę, no jest na wysokim poziomie, bo jest ze sportowych federacji – powiedział o swoim przeciwniku i dodał – ja będę po walce 6-rundowej z gościem, który cię zjada w minutę, to go najpierw pokonam, później wchodzi bombel i potem frajeri.

Życiński nie zdradził, kto będzie jego rywalem, ale nie przebierał w słowach i nazwał swojego przeciwnika zjebem. Dwa tygodnie temu doszło do mocnej wymiany zdań pomiędzy fighterem walczącym w KSW Marcinem Wrzoskiem i Don Kasjo, jednak pomiędzy zawodnikami jest zbyt duża różnica warunków fizycznych, aby miało dojść do pojedynku.

– We Wrzoska to ja mam wyjebane, bo dla mnie to jest zwykły śmieć, bo mógł mi na konferencji to powiedzieć, że mam małego siurka, a nie ku*wa mu ustaliłeś pytania i on takie rzeczy pierdoli, chuj mu w ryj, bo na konferencji to szedł z ręką, żeby się przywitać, a tutaj będzie gadał takie gówno – powiedział Życiński w trakcie rozmowy z Boxdelem.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  (VIDEO) Piotr Szeliga ostro o Murańskich na konferencji FAME MMA 11! "Chciałbym go wypi***ć na ziemię i...."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.