KSW

Don Diego zawalczy na gali Epic? Zawodnik KSW proponuje brutalne zasady!

„Don Diego” nie musiał długo czekać na propozycję pojedynku. Mateusz Kubiszyn zaoferował swoje usługi na galę XTB KSW Epic i już zgłosił się pierwszy chętny, proponując brutalne zasady walki.

Dnia 24 lutego w PreZero Arenie w Gliwicach odbędzie się pierwsza gala z cyklu Epic, który jest kwintesencją pełnej nazwy organizacji. KSW w rozwinięciu to „Konfrontacja Sztuk Walki” i pojedynki mają odbywać się w wielu różnych formułach.

Pomysł tego typu wydarzenia spodobał się wielu kibicom, którzy zaczęli też wymieniać potencjalnych bohaterów. Jednym z najczęściej pojawiających się w propozycjach był Mateusz „Don Diego” Kubiszyn.

Mistrz GROMDY miał wystąpić na jubileuszowej gali Fame MMA, ale nie doszło do porozumienia z Michałem Pasternakiem w sprawie zasad pojedynku. Wciąż bez walki na horyzoncie, rzeszowski zawodnik w rozmowie z Arturem Przybyszem wygłosił krótki apel do organizatorów XTB KSW Epic.

Jestem w przygotowaniach, mogę przygotować się na galę KSW Epic. Mogę znaleźć się na karcie walk, jeżeli oczywiście będzie taka propozycja. Chętnie, z przyjemnością!

Grzebyk chętny na walkę z Don Diego!

„Don Diego” długo na wyzwanie nie musiał czekać. Niebawem na jednym z branżowych portali pojawił się bowiem komentarz Andrzeja Grzebyka, który oznaczył swojego menedżera i napisał:

Sprawdź!  Dudek rozbity w drugiej rundzie! Humburger wygrywa przez nokaut [WIDEO]

Sprawdzam. Formuła PRIDE.

Takie zasady na pewno byłyby ekscytujące, gdyż oprócz tradycyjnego MMA doszłyby też soccer kicki, stompy czy kolana w głowę w parterze. Obaj panowie to znakomici stójkowicze, niemniej Andrzej Grzebyk może się pochwalić większymi umiejętnościami w grze parterowej.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.