FAME MMA

Świetne wyniki PPV! Wiemy, ile dostępów sprzedała ostatnia gala FAME

Rzecznik federacji FAME zabrał głos w sprawie nadchodzącej jubileuszowej gali. Zdradził, jaka sprzedaż PPV byłaby zadowalająca.

10 lutego w krakowskiej Tauron Arenie odbędzie się FAME 20. W main evencie gali dojdzie do wielkiego powrotu „Don Kasjo”, który zmierzy się z „Boxdelem”. Zobaczymy również 8-osobowy turniej, którego stawka jest nagroda główna w wysokości aż 2 mln złotych.

Przy okazji ostatniego wywiadu dla Artura Przybysza rzecznik FAME Michał Jurczyga został zapytany o sprzedaż PPV. W ostatnim czasie często mówi się o przesycie we freak fightach, zbyt wielu galach i coraz mniejszym zainteresowaniu.

W rzeczywistości federacja FAME ciągle robi imponujące wyniki, sprzedając gigantyczną liczbę dostępów. Przy okazji ostatniej gali było to około 410 tysięcy. Do rekordu jednak sporo brakowało, gdyż wynosi on aż 550 tysięcy PPV.

Natomiast jeśli chodzi o jubileuszową galę, Jurczyga przyznał, że zadowalającym wynikiem byłoby sprzedanie około 450 tysięcy transmisji:

– Ostatnio było 400 z hakiem, pod 410. Trudno o te założenia. Żeby je realnie pokazać, musisz zobaczyć wyświetlenia wszystkich programów. Jakby było trochę więcej, niż ostatnio byłoby git. 450 byłoby super. Rekord to jest 550. Myślę, że turniej i tak przyciągnie.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.