GROMDA

GROMDA 16: Basque zapoluje na 4. wygraną! Niepokonany Hiszpan wraca do gry

Oficjalnie poznaliśmy kolejnego bijoka, który wystąpi na GROMDA 16. Kolejne pojedynki podczas tej gali stoczy niepokonany „Basque”.

Miniony rok był na pewno jednym z najlepszych dla największej w Europie organizacji walk na gołe pięści. GROMDA tradycyjnie zorganizowała 4 wydarzenia, a na jednym z nich wyłoniony został niekwestionowany mistrz. „Don Diego” pokonał Bartłomieja „Balboę” Domalika i zachował status niepokonanego bijoka.

Nowy 2024 rok GROMDA rozpocznie już 1 marca. Tego dnia w Pionkach odbędzie się pierwsza gala, na której tradycyjnie nie zabraknie mocnych nazwisk w rozpisce. Już wcześniej ogłoszono, że w karcie znajdą się Marcin „Wasyl” Wasilewski, czy Sebastian „Scarface” Skiermański. Wiemy też, że nie zabraknie zagranicznych gwiazd.

GROMDA 16: Niepokonany BASQUE zapoluje na kolejny nokaut

Jak przekazano w social mediach organizacji, na GROMDA 16 kolejną walkę stoczy „Basque”. Lander Serey, jak brzmi prawdziwe nazwisko bijoka, ostatni raz był widziany podczas 14. edycji. Wówczas doszedł do finału, gdzie miał spotkać z „Bułą”. Niewykluczone, że zaległe starcie odbędzie się właśnie 1 marca, gdyż Michała Banbułę również zobaczymy tego dnia w ringu.

Sprawdź!  Don Diego komentuje brak walki na FAME 20! Kiedy zadebiutuje we freakowej federacji? [WIDEO]

Waż słowa, nie gadaj głupot i pomyśl 2 razy zanim coś powiesz. Nie mędrkuj i nie swiruj pawiana. Chcesz coś osiągnąć w życiu to do roboty… samo się nie zrobi. Pogromca polskich uliczników. BASQUE wraca do gry! – zapowiada Hiszpana GROMDA.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.