GROMDA

Don Diego wskazał faworyta! Szmajda odpowiedział mistrzowi przed walką na GROMDA 16 [WIDEO]

Niekwestionowany mistrz organizacji GROMDA Mateusz „Don Diego” Kubiszyn wskazał swojego faworyta w jednym z najbardziej emocjonujących super fightów dzisiejszej gali. Jakub Szmajda, który zmierzy się z Marcinem Wasilewskim, odpowiedział championowi.

Już dziś wieczorem odbędzie się GROMDA 16, na której na pewno dojdzie do wielu krwawych i ciężkich bojów. Kibiców elektryzuje zwłaszcza jeden z extra fightów, w którym Jakub „Joker” Szmajda zmierzy się z Marcinem „Wasylem” Wasilewskim. Swój typ na tę walkę wskazał mistrz organizacji, czyli „Don Diego”.

Galę GROMDA 16 obejrzysz wyłącznie w PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 39,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami! Dostęp do gali wykupisz – TYLKO TUTAJ!

Jakub Szmajda odpowiedział mistrzowi

Po wygranej w turnieju na GROMDA 15 do ringu powróci „Joker”. Już w kolejnej walce czeka go nie lada wyzwanie. „Wasyl” to jeden z najtwardszych bijoków organizacji Mariusza Grabowskiego, który nie przegrał ani jednego pojedynku.

„Joker” nie ukrywa swoich dużych ambicji i chęci stoczenia pojedynku o pas z Mateuszem Kubiszynem. Co ciekawe „Don Diego” wskazał właśnie Szmajdę jako zwycięzcę superfightu na GROMDA 16. Młody bijok odpowiedział mistrzowi w rozmowie z Fansportu TV.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.