GROMDA

Tak nokautuje Mario! Zobacz ciężkie KO w finale turnieju GROMDA [WIDEO]

Na dzisiejszej gali GROMDA 16 do ringu powróci bijok prosto z Zakopanego. Mariusz Kruczek dał się poznać wszystkim kibicom po wygranej na jednym z turniejów. Poniżej możecie zobaczyć, jak nokautował „Huntera”.

Popularny „Mario” ostatnią walkę stoczył w grudniu, gdzie w 2. rundzie pokonał debiutującego „Raging Bulla”. Zakopiańskiego wojownika tym razem czeka bój z innym doświadczonym zawodnikiem. Na GROMDA 16 jego przeciwnikiem będzie „Łazar”.

Galę GROMDA 16 obejrzysz wyłącznie w PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 39,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami! Dostęp do gali wykupisz – TYLKO TUTAJ!

Mario ciężko nokautuje Huntera

Mariusz Kruczek doskonale zna się z Rafałem Łazarkiem z wcześniejszych edycji. „Mario” kilkukrotnie próbował swoich sił w turnieju i raz doszedł do finału, gdzie jednak przegrał z „Maximusem”. Na GROMDA 7 wystąpił w roli rezerwowego i zmierzył się z Danielem „Hunterem” Więcławskim, którego ciężko znokautował.

Całą walkę Kruczka z „Hunterem” możecie obejrzeć poniżej. Superfight „Mario vs „Łazar” obejrzysz wyłącznie podczas GROMDA 16 PPV.

Sprawdź!  GROMDA 12. Znamy listę uczestników! W piątek czekają nas krwawe walki!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.