GROMDA

Don Diego vs Mike Perry? Mistrz GROMDY otwarty na walkę z byłym zawodnikiem UFC

Mistrz GROMDY nie ukrywa, że jest otwarty stoczyć głośne pojedynki. Zabrał głos w sprawie potencjalnego starcia z gwiazdą BKFC.

Już podczas kolejnej gali Mateusz Kubiszyn przystąpi do kolejnej obrony tytułu. Tym razem czeka go rewanż z Bartłomiejem Domalikiem. W pierwszym starciu pokonał go w piątej rundzie, ale teraz chce zrobić to jeszcze szybciej:

– Po remisie w kickboxingu, wygrałem z Balboą na gołe pięści i podobnie będzie 31 maja na kolejnej GROMDZIE. Pas zostanie u mnie. Jestem niekwestionowanym mistrzem i w tej kwestii nic się nie zmienia. Pewnie, że chciałbym wzmocnić defensywę, aby nie przyjmować zbyt wielu ciosów od bardzo mocno bijącego Bartka. Między innymi na tym skupiam się podczas przygotowań. Trzeba być bardzo szczelnym, aby ciosy rywala nie dochodziły. A z mojej strony, zrobię wszystko, by zwyciężyć szybciej!

Zabrał również głos w sprawie walk z zagranicznymi bijokami. Kilkukrotnie wspominano o pomyśle starcia np. z Mikiem Perrym. Amerykanin to były zawodnik UFC, który aktualnie toczy pojedynki na gołe pięści w BKFC.

Sprawdź!  Gdzie oglądać GROMDA 12 PPV? Cena za dostęp i transmisja na żywo

„Platinum” pokonał już takich zawodników jak Michael „Venom” Page, Luke Rockhold czy Eddie Alvarez. Fighter jest aktualnie jedną z największych gwiazd walk na gołe pięści w USA. „Don Diego” nie ukrywa, że gdyby była taka możliwość, chętnie stanąłby z nim do pojedynku:

Nie mam jakiegoś wielkiego ciśnienia na walki wyjazdowe, bo prezes Mariusza Grabowski ma na mnie ciekawy plan w GROMDZIE. Ale jeśli pojawi się fajna oferta, moglibyśmy usiąść do rozmów. Jako mistrz wyjdę do mistrzów typu Amerykanin Mike Perry. Interesują mnie goście takiego pokroju.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.