GROMDA

Don Diego ostro o medialnej nagonce na GROMDĘ: „Szmatławce piszą tak, żeby…” (VIDEO)

Niekwestionowany mistrz GROMDA, Mateusz „Don Diego” Kubiszyn, skomentował ostatnią aferę wokół organizacji.

W ostatnich dniach w social mediach organizacji GROMDA pojawiło się wideo, które wzbudziło spore kontrowersje. Mocno inspirowane słynną sceną przesłuchania z filmu Nagi Instykt nagranie nie każdemu przypadło do gustu, aczkolwiek o nich, jak wiadomo, się nie dyskutuje.

W sieci oberwało się GROMDZIE, nie tylko w sekcji komentarzy, lecz także od niektórych portali, którzy wcześniej pisali o galach największej organizacji walk na gołe pięści. To wywołało ostrą reakcję Mariusza Grabowskiego, który zabrał głos w studiu FANSPORTU TV.

Don Diego skomentował ostatnią aferę

O komentarz w wywiadzie dla wspominanego kanału poproszony został też Mateusz Kubiszyn. Niekwestionowany mistrz, który już jutro na GROMDA 17 przystąpi do kolejnej obrony tytułu, odpowiedział krótko i rzeczowo:

Jak ja to mówię: szmatławce branżowe i nie branżowe, jak nie wiedzą co pisać, to piszą tak, żeby nagłówek się klikał… I tyle.

Transmisja z gali GROMDA 17: Don Diego vs. Balboa 2 będzie dostępna wyłącznie w systemie PPV na GROMDA.tv. Koszt dostępu PPV wynosi 39,99 zł. GROMDA oferuje także droższe pakiety z wyższą jakością transmisji.

Sprawdź!  Losowanie i face to face przed USTAWKĄ i turniejem na GROMDA 12! Oglądaj na żywo!
gromda 17

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.